Понеділок, 20 Травня, 2024
Економіка

В українські водойми у минулому році випустили понад 1,6 тисяч тонн риби

Це 41 млн екземплярів, при цьому державні рибозаводи з початку року випустили в українські водойми більш 13,9 млн екземплярів біоресурсів.

Обсяг випущеної в українські водойми риби та водних біоресурсів у 2018 році склав 41 млн екземплярів, або більше 1,6 тис. тонн, повідомила прес-служба Державного агентства рибного господарства.

“З початку 2018 року у водойми країни було вселено 41 млн 149 тис. екземплярів різних видів риб. Загальна вага вселенного рибопосадкового матеріалу перевищила 1,6 тис. тонн”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що із загального обсягу вселених біоресурсів державними заводами було випущено 14 млн екземплярів. Крім того, обсяг вселення водних біоресурсів за рахунок користувачів, які здійснюють свою господарську діяльність по режимам спеціальних товарних рибних господарств, в минулому році склав більше 20 млн екземплярів. Також, понад 5 млн екземплярів водних біоресурсів у 2018 році було випущено за рахунок громадських об’єднань рибалок і любителів, а також за рахунок компенсаційних коштів і благодійних внесків. Як повідомляв УНІАН, у 2017 році вилов риби та водних біоресурсів в Україні збільшився на 6,6%, до 94,2 тис. тонн.

Залишити відповідь