Вівторок, 5 Грудня, 2023
Політика

Савченко закликала Україну ”поділити кордон” з Росією

Народний депутат Надія Савченко, яка звинувачується в організації держперевороту, заявила про необхідність “поділити” Азовське море між Україною і Росією.

Таку заяву політик зробила в ефірі NewsOne.

За словами Савченко, що потрапили в полон українських моряків в результаті агресії Росії на Азовському морі, і зможуть вийти на свободу не раніше, ніж вирішиться територіальна суперечка.

“Але я думаю, що в світовій політиці зараз менше схильності допомогти Україні швидко вирішити це питання дієвими методами, зокрема санкціями або конкретним тиском. Хлопці потрапили. Сподіваюся потрапили не на п’ять років, але до того, поки не вирішиться ситуація саме з правовим полем Керченської протоки і відкритих вод”, – пояснила нардеп.

2 коментарі

  • у експерта води відійшли… нехай порадить своїм улюбленим рускім просто виконувати наявне міжнародне право щодо відкритих вод. поділити так звані спільні внутрішні води теж можна, якби рускіє могли хоч чимось ділитися. а до того часу – все це порожній піздьож.

  • ПТУшницям в політику краще не лізти, там своїх клоунів хватає.А хоче вийти з буцигарні, то хай агітує за баригу, він своїх не здає( ще ні один поплчник не сів)і суддями і законом керує,як хоче.( Не дарма ж провів судову рехформу)

Залишити відповідь