Четвер, 7 Грудня, 2023
АнонсиКультура

Куди піти 11 січня

Різдвяне бандурне шоу колективу «Шпилясті кобзарі»

«Шпилясті кобзарі» поєднують колорит народної музики з мотивами сучасних пісень. На концерті прозвучить попурі новорічних та різдвяних хітів, інструментальні твори, світові хіти та українські народні пісні у сучасному форматі.

Час: 20.00.

Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4).

Вартість: 150 – 650 грн.

Майстер-клас «Мій зимовий музей»

Таємничий, у мерехтінні місячного сяйва і майже казковий – саме таким побачив музей художник Василь Перевальський. А яким музей бачите ви? На що передусім звертаєте увагу, коли наближаєтесь до величної споруди з левами?

Музей запрошує до участі у майстер-класі «Мій зимовий музей», де кожен створить власну декоративну композицію, в якій передасть свої враження і спостереження.

Вік дітей: від 6 до 12 років.

Час: 13.00.

Місце: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6).

Вартість: 90 грн, реєстрація.

Концерт Валерія Соколова у супроводі Симфонічного оркестру НФУ

Валерій Соколов – один із найуспішніших у світі молодих скрипалів з України. 2005 року на конкурсі ім. Джорджа Енеску у Бухаресті він отримав Золоту медаль та спеціальний приз за виконання Третьої сонати Енеску.

Співпрацює з відомими симфонічними оркестрами світу, є постійним учасником найпрестижніших музичних фестивалів. Сольні концерти музиканта відбулися в паризькому театрі Шатле і Театрі на Єлисейських полях, Лондонському Вігмор-холі, Театрі Олімпіко в Римі, Лінкольн-центрі, залі Маріїнського театру в Санкт-Петербурзі, в залах Ванкувера, Гонконгу, Ліона та ін.

Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України. Диригент – Віталій Протасов. Соліст – Валерій Соколов (скрипка).

Програма:

Д. Шостакович – Концерт № 1 для скрипки з оркестром

С. Прокоф’єв – Симфонія № 2 ре мінор, тв. 40

Час: 19.00.

Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).

Вартість: 70 – 300 грн.

Залишити відповідь