Середа, Червень 19, 2019
Економіка

Петро Порошенко cпрогнозував рівень економічного зростання України у 2019-му році

Реформи роблять Україну інвестиційно привабливою, і тому в рейтингу «Doing Business» ми піднялися із 153-ї на 71 сходинку.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час віиступу, який транслював телеканал ZIK.

Росія, як нагадав глава держави, оголосила ембарго і закрила свої ринки для українських виробників ще 2013 року.

«Вона зробила це для того, щоб економічно «задушити» Україну та позбавити українців робочих місць, і передусім на Сході країни. А тому тільки ефективна і своєчасна переорієнтація на європейський ринок дала нашому експорту і всій економіці України нові можливості», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент запевнив, що невдовзі половина українського експорту йтиме саме на ринок Європейського Союзу.

«Ми сподіваємося, що цього року економічне зростання буде в межах 3,4%, що є рекордним показником за останні 8 років. І це тільки початок від реалізації тих реформ, які відбуваються в Україні. Так, реформи роблять Україну інвестиційно привабливою, і тому в рейтингу «Doing Business» ми піднялися із 153-ої на 71 сходинку. Це помічають як європейські, так і світові компанії. Зокрема, найближчим часом в Давосі я матиму зустріч із членами інвестиційної ради компаній, які інвестують в Україну, і  загальна капіталізація яких складає трильйон доларів. Вони мають задекларувати свою рішучість у продовженні інвестувати в Україну», – наголосив Президент України.

Залишити відповідь

ten + 14 =