Середа, Червень 19, 2019
Політика

В Україні розкрили секрет президентських рейтингів Зеленського і Вакарчука

Артисти Володимир Зеленський та Святослав Вакарчук мають високі рейтинги перед президентськими виборами через те, що вони відповідають модним політичним вимогам.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів військовий експерт і блогер Олексій Арестович.

“Завдяки медіа політика перетворилася на публічне мистецтво і відійшла від вирішення реальних проблем, від дискусій. З людьми неможливо розмовляти спокійно та виважено про серйозні проблеми: слід максимально спрощувати до рівня найпростішого. Це перший крок до популізму. Другий – слід висувати людей, які будуть яскраво та переконливо виступати, а не тих, хто вирішує проблеми”, – вважає експерт.

Арестович зазначив, що в Україні серйозні люди потрапили в залежність від шоуменів – у режимі «прямої демократії» шоумени починали обмінювати клоунаду на серйозні посади та величезні гроші.

“Тепер у суспільстві заблоковані всі серйозні дискусії. Якщо політик наважиться показати реальну картину світу, за нього не тільки не проголосують: його застрелять або на вила піднімуть – адже стільки протиріч спливе”, – додав він.

На думку експерта, Зеленський має високі рейтинги завдяки своїм шоу- «95 квартал» дуже популярний у народі. У «Слузі народу» два роки впроваджували думку, що Зеленський – майбутній президент.

Залишити відповідь

three × three =