Неділя, 3 Березня, 2024
Техніка

В Америці будується другий завод зі збірки сучасної електрорніки

Замовниками першого українського заводу є Cisco, Philips, HP, Johnson Controls, Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia

Американська компанія Jabil Circuit будує другий завод по збірки сучасної електроніки під Ужгородом. Компанія знаходиться в трійці світових лідерів серед компаній по контрактне складання, передає Enigma.

«Одне із стратегічних завдань компанії – подвоїти виробничі потужності. Корпорація готова інвестувати в Україну, так як ми бачимо тут велике майбутнє. Тому нам потрібні люди і ми запрошуємо студентів на роботу в хорошу, технологічно розвинену компанію. Готові вчити, допомагати і робити все для того, щоб наша співпраця була взаємовигідною», – говорить генеральний директор ТОВ «Jabil Circuit Ukraine Limited» Сергій Карцев.

На новому заводі компанії планують працевлаштувати 1500 осіб.

На першому заводі компанії в селі Розівка під Ужгородом працює 2300 осіб, за роки роботи закарпатський завод випустив 110 мільйонів одиниць електроніки, серед них: 17,5 млн сучасних мобільних телефонів, більше 50 млн збірок для мобільних телефонів і накопичувачів і т.д. Замовниками українського заводу американської корпорації є Cisco, Philips, HP, Johnson Controls, Nespresso, Ceragon, Sagemcom, SIAE Microelettronica, DUCATI Energia та інші. 

Працівники підприємства отримують «білу» зарплату, безплатне харчування і проїзд, медичну страховку, допомога при переїзді. Плюс онлайн курси та тренінги для підвищення кваліфікації. В роботі Jabil впроваджені сучасні методики оптимізації виробничого процесу (Lean Six Sigma, Kaizen, 5S system).

Контрактне виробництво – це комплекс послуг для замовника, пов’язаних з виробництвом електроніки. Повний цикл виробництва включає розробку проекту та проектування, комплектацію замовлення необхідними електронними компонентами, виготовлення та монтаж друкованих плат, підбір і випуск корпусів (на вимогу замовника), тестування готових виробів, упаковку продукції, доставка за місцем призначення.

Залишити відповідь