П’ятниця, 29 Березня, 2024
Спорт

Жіноча збірна команда України зустрілася з суперницями з Болгарії

Українки виграли другий матч відбору на ЧС з хокею у своїй другій грі на кваліфікаційному турнірі до чемпіонату світу, який проходить у Південно-Африканській Республіці, місто Кейптаун.

Про це передає ФХУ.

“Жовто-блакитні” дуже впевнено розпочали перший період і тричі відзначилися забитими шайбами у ворота болгарок. Спочатку Юлія Добровольська реалізувала чисельну більшість нашої команди, а далі із інтервалом в дві хвилини Дар’я Цимиренко та Олена Ткачук зробили рахунок 3:0 на користь наших дівчат.

У другому періоді глядачі закинутих шайб не побачили. А на початку третьої двадцятихвилинки болгарські дівчата зуміли закинути шайбу в наші ворота. Але, не дивлячись на це українські дівчата продовжували утримувати ігрову перевагу. Олена Ткачук реалізувала для нашої команди ще одну більшість, а Надія Макаренко встановила остаточний рахунок у цій грі — 5:1.

У цьому матчі 3 (2+1) бомбардирські бали набрала Олена Ткачук, на рахунку якої дві шайби та одна передача.

Після виграшу на старті наших дівчат, українська збірна має максимальні 6 очок у доробку.