Четвер, 18 Квітня, 2024
АвторськеВ Києві

Е-квиток: є новини

Сьогодні «Київпастранс» зробив оголошення на своїй офіційній сторінці у ФБ: «Після посадки в трамвай, тролейбус чи автобус пасажиру пільгової категорії необхідно зареєструвати свою поїздку – піднести “Картку киянина” до валідатора та дочекатися відповідного звукового сигналу. Кошти під час реєстрації на валідаторі не стягуються.

Незареєстрована пільгова “Картка киянина” не дає права на безоплатний проїзд.

Звертаємо увагу, що кількість пільгових поїздок упродовж року необмежена».

Спочатку користувачі ФБ дуже здивувалися, що така важлива інформація поширюється через соцмережі – адже більша кількість пенсіонерів навряд чи там сидить, тому це схоже на підхід царя Хаммурапі, який усі свої закони оприлюднив на спеціальному стовпі, але його не обходило, що більшість населення неписьменні, та й не кожен письменний прочитає те, що викарбувано набагато вище його зросту. Але ж «незнання законів не звільняє від відповідальності»…

Ну і згадалася та сама обіцяна прес-конференція, після якої мали набути чинності зміни. Але насправді про зраду знову не йдеться. «Станом на зараз “Київпастранс” РЕКОМЕНДУЄ пільговикам реєструвати (валідувати) картку киянина виключно для коректного обліку пасажиропотоку, – прокоментувала Ксенія Призіглей,  прес-секретар департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. – До кінця перехідного періоду є можливість оплати як за новими методами, так і за старими».

Отже, поки що ніхто не штрафуватиме за невалідовану картку. І користуватися посвідченнями поки що теж можна. Тому продовжуємо стежити за новинами з е-квитком.

Залишити відповідь