П’ятниця, 29 Березня, 2024
Спорт

Українські біатлоністки програли спринтерську гонку на Кубку світу

Тільки одна українська біатлоністка зуміла фінішувати у топ-30 у спринтерській гонці на п’ятому етапі Кубка світу в німецькому Рупольдінгу.

Найкращою серед українок виявилася Віта Семеренко, яка з одним промахом на першій стрільбі прийшла до фінішу 29-ю, поступившись переможниці словачці Анастасії Кузьміній 1 хвилину і 37 секунд.

Срібло у гонці завоювала італійка Ліза Вітоцці (+11,5), третє місце заняла шведка Ханна Эберг (+29.1).

Інші українські біатлоністки не потрапили у топ-50. Валя Семеренко (+2:15,4) фінішувала 59-ю, Анастасія Меркушина (+2:31,6) показала 67-й результат, Юлія Джима (+2:41,0) прийшла до фінішу 73-ю, а Олена Підгрушна (+3:46,1) посіла 97-е місце.

У чоловічій спринтерській гонці, яка відбулась раніше, перемогу здобув норвежець Йоханнес Бо, другим став його брат Тар’єй Бо (+7,9), бронзу здобув німець Бенедикт Доль (+10,5).

Найкращим серед українців став Дмитро Підручний (+1:03,3), який прибув до фінішу 20-м.

На минулому етапі Кубка світу з біатлону в Обергофі у цій же дисципліні Віта Семеренко фінішувала на шостому місці.