Середа, 6 Грудня, 2023
Суспільство

Прес-конференція в Херсоні закінчилася стріляниною

Активісти з Одеси намагалися розповісти ЗМІ про “незаконні дії керівництва і працівників Укртрансбезопасності і управління транспорту і зв’язку Херсона”.

Про це повідомляє Інститут масової інформації.

У Херсоні сьогодні, 18 січня, невідомі чоловіки розпилили сльозогінний газ у приміщенні офісу газети “Новий день” та стріляли по вікнам. В цей час у приміщенні проходила прес-конференція одеських підприємців. 

“У якийсь момент в приміщення увірвалися двоє невідомих, які розбризкували сльозогінний газ. Після цього учасники прес-конференції намагалися закрити двері, але в приміщення увірвався Кирило Стремоусов і почав розбризкувати газ. Його вигнали, і в цей момент я почав зйомку”, – розповів журналіст Олександр Корняков.

Також він розповів, що у невідомий зробив кілька пострілів з травматичного пістолета у вікно над дверима.

Редактор газети “Новий день” Анатолій Жупина повідомив, що його не було на місці події. Він знаходиться в одному з районів області. “Обрали такий час, коли мене не було, щоб влаштувати все це”, – сказав Жупина.

Журналістка “Нового дня” Олена Нечипуренко, яка була присутня на місці події, розповіла, що отримала опік очей внаслідок застосування невідомими газу. 

“Я отримала опік. Швидка була, надавала допомогу тому, хто цього потребував”, – розповіла журналістка.

Залишити відповідь