Четвер, 30 Листопада, 2023
Політика

Діяльність Зеленського корисна для Росії

Заступник голови громадської ради Міністерства культури РФ Павло Пожигайло заявив в інтерв’ю радіостанції «Говорить Москва», що не бачить причин відмовляти у фінансуванні фільмів компаній, пов’язаних з Володимиром Зеленським.

«А чому він не може цього робити? Якщо людина нічого поганого для Росії не зробив, що дозволило б включити його до списку санкцій, то нехай знімає. Тут є два голкових вушка. Перше: конкретно фігура Зеленського. І якщо до нього є питання, то їх треба поставити і вжити заходів. Друге: це фільми. З моєї точки зору, це не пов’язані один з одним історії. Якщо фільм знятий, і ми вважаємо, що він не повинен бути на російському екрані, то відповідні ради можуть не підтримати фінансування цієї сценарної заявки ».

При цьому, говорячи про діяльність Зеленського, Пожигайло підкреслив, що, з його точки зору, вона корисна для Росії.

«Я бачив його ролик про похорон Порошенко. По-моєму, йому навпаки треба дати орден дружби. Зрозуміло, що вони все там змінюють свої позиції, але мені здається, на сьогоднішній момент діяльність Зеленського корисна для Росії, тому що він топить Порошенко, який дійсно русофоб. Уявіть, якщо Зеленський виграє ці вибори. Навпаки це добре. Те, що він сьогодні заявив, що він виходить з якихось там компаній, ну він зобов’язаний це зробити, тому що йде виборча кампанія. Я не бачу нічого погано. Ми повинні спокійно солідно не реагувати на провокації, пов’язані з тим, що треба припинити фінансування ».

1 коментар

  • А тепер всі , хто має хвамілію не Порошенко, будуть корисні для Росії. І тільки він один, єдиний, щирий українець і заклятий ворог Кремля, а заодно і нашого збіднілого народу, який став жити по-новому!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.