Російська соцмережа «Вконтакте», яка належить до заборонених в Україні ресурсів, досі утримується у ТОП-25 найбільш відвідуваних сайтів, а найпопулярнішим в країні сайтом за кількістю відвідувань є домен google.com.
Про це йдеться у дослідженні експертної групи Kantar TNS CMeter.
Згідно з даними центру, сайт google.com станом на грудень 2018 року має охоплення у понад 22 мільйони користувачів. У трійці лідерів — також сайти відеохостингу Youtube та соцмережі Facebook.

Як ідеться у дослідженні, у 2018 році в Україні зросла кількість інтернет-користувачів.
«Вже 70% українців користуються інтернетом (63% у 2017 році). Збільшився також і час перебування українців в інтернет — 82% користувачів кожного дня підключаються до «глобальної павутини», 14% — раз в тиждень або частіше, 4% — декілька разів на місяць і рідше», — зазначають інтернет-дослідники.