Неділя, 18 Квітня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Мей презентує “План Б” щодо Brexit

Цього тижня вона планує провести додаткові переговори стосовно північноірландського питання в парламенті.

Про це повідомляє DW.

рем’єр-міністерка Великобританії Тереза Мей у понеділок, 21 січня, оприлюднила в парламенті “План Б” стосовно виходу країни зі складу Євросоюзу.

Суть плану полягає у відновленні переговорів з Брюсселем стосовно питання прикордонного контролю між Північною Ірландією та Республікою Ірландія.

За словами Мей, цього тижня вона планує провести додаткові переговори стосовно північноірландського питання в парламенті, зокрема з представниками північноірландської Демократичної юніоністської партії (DUP), а потім представити результат цих дискусій у Брюсселі.

Прем’єр-міністерка виключила можливість проведення повторного референдуму про Brexit, а також перенесення на іншу дату терміну виходу Великобританії з ЄС.

Видання зазначає, що своїм “Планом Б” Мей намагалася здобути підтримку парламенту, який 15 січня відхилив узгоджену її урядом угоду про вихід з ЄС, щоб уникнути невпорядкованого Brexit. Реакція на її промову, однак, була переважно негативною.

За словами лідера опозиційної Лейбористської партії Джеремі Корбіна, Мей відмовляється визнавати реальну ситуацію навколо її угоди. Прихильники Brexit, у свою чергу, відкидають досягнуту з Брюсселем домовленість про те, що Великобританія залишиться в митному союзі з ЄС, якщо про інше не буде домовлено на кінець перехідного періоду. На думку противників угоди, це прив’яже Сполучене Королівство до Євросоюзу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.