Середа, 17 Липня, 2024
Політика

Екс-президенту Віктору Януковичу буде оголошено вирок в повному обсязі

Український суд назвав дату і час, коли оголосить вирок Януковичу за підозрою у державній зраді

О 9 ранку 24 січня суд почне оголошувати своє рішення у справі за підозрою екс-президента України у державній зраді. Про це повідомив на сайті Судової влади України Оболонський райсуд Києва.

«Оболонський районний суд м. Києва повідомляє, що 24 січня 2019 року о 09:00 годині в приміщенні суду за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 2-Є у залі судових засідань № 15 відбудеться проголошення вироку у кримінальному провадженні за обвинуваченням Януковича Віктора Федоровича у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 437 КК України», — дослівно сказано в повідомленні.

Державне обвинувачення вимагає засудити Віктора Януковича до 15 років за звинуваченнями у державній зраді та посяганні на територіальну цілісність і суверенітет України.

Процес триває понад півтора року, із травня 2017-го.

Якщо вирок буде обвинувальним, то це означатиме, що як тільки екс-президента затримають в Україні або в іншій країні, з якою є договори про екстрадицію і яка на це погодиться, він буде арештований.

Але вирок суду не набуде чинності, якщо Віктор Янукович його оскаржить в апеляційній та касаційній інстанції. Адвокати екс-президента заявляли, що оскаржуватимуть вирок, а також захищатимуть інтереси клієнта в міжнародних судах, оскільки вважають процес політичним.

Залишити відповідь