Субота, 20 Квітня, 2024
Спорт

У ЧС з біатлону Україна випередила Росію

Збірна України з біатлону випередила Німеччину та Росію у загальному медальному заліку чемпіонату світу

Про це повідомляє Федерація біатлону України.

Завдяки двом золотим медалям Катерини Бех на юніорському чемпіонаті світу з біатлону збірна України випередила в медальному заліку змагання такі сильні команди, як німецька та російська.

Першими у командному заліку стали біатлоністи Норвегії, в активі яких чотири золотих, одна срібна і п’ять бронзових медалей. Далі в цьому заліку французи (2-2-2), словенці (2-2-0) та швейцарці (2-1-0), п’ятими стали українці (2-0-0).

Німецькі біатлоністи здобули дев’ять медалей, але золото у них лише одне (1-5-3), а в активі росіян – лише по одному золоту та сріблу.

Чемпіонат світу з біатлону серед юніорів фінішував сьогодні у словацькому Брежно-Осрблі.