Концерт Жоріка Делієва та Deliev`s band
У Києві ювілейний 35-й рік своєї творчої діяльності відсвяткує театр «Маски-шоу». Колектив вирішив яскраво відсвяткувати важливу подію й організувати концерт-колаборацію відомих артистів. На вас чекає грандіозний вечір жартів і танців.
35 років тому в програмі «Вокруг смеха» показали перший випуск проекту «Мана-мана». Цей день став першим кроком «Маски-шоу» в світ телебачення і переворотом уявлень про пантоміму. Особливим вечір буде і для Делієва, який знову зустрітися з Олексієм Большим на одній сцені. 10 років тому дует створив пісню «Злі клоуни». Разом Георгій і Олексій знову заспівають свій твір на честь свята.
Час: 20.00.
Місце: Docker pub (вул. Богатирська, 25).
Вартість: від 150 грн.
Виставка «Архітектура. Громада. Час»
Команда 5.6 magazine підготувала критичний номер журналу «Архітектура.Громада.Час», присвячений стосункам між громадою, забудовниками та архітекторами. Головна мета – показати хаотичний стан будівництва в українських містах.
Проект «Архітектура. Громада. Час» – платформа соціальної активності, тому 11 номер часопису буде презентовано під час колективної виставки п’ятнадцяти авторів у Малій галереї Мистецького арсеналу. Серед авторів є як професійні фотографи, так і архітектори, журналісти та дизайнери, які досліджують актуальні проблеми та трансформації міського середовища.
Упродовж виставки працюватиме «Дискусійна платформа», де буде розпочато дискурс про те, чи візуальний образ залишає відбиток в архітектурі, чи все ж архітектура формує візуальний образ сучасної України.
Говорити про сучасне місто надважливо, оскільки в недалекому майбутньому люди житимуть здебільшого у великих містах, але як, тим більше враховуючи попередні міські нашарування, ще мало хто може уявити.
Детальну програму подій та лекцій буде анонсовано найближчим часом.
Куратор проекту – Олексій Биков.
Час: 18.30.
Місце: Мала галерея Мистецького арсеналу (вул. Лаврська, 12).
Вартість: вхід вільний.
Концерт «10 тенорів»
Найкращі голоси України та Польщі. Вишукані, романтичні, сповнені добра та світла вокальні номери даруватимуть відчуття справжнього піднесення! Музичним керівником концерту є з.д.м. України, диригент-постановник, головний хормейстер театру оперети Ігор Ярошенко.
Час: 19.00.
Місце: Київський національний академічний театр оперети (вул. Велика Васильківська, 53/3).
Вартість: 50 – 500 грн.
Виступ Вікторії Лук’янець та ансамблю «Рідні наспіви»
Вікторія Лук’янець – одна з найуспішніших українських співачок. У її активі – десятки виступів на престижних світових сценах. У репертуарі, поруч з оперними аріями, українські народні пісні, які вона виконує як із симфонічними, так і з народними оркестрами.
Українські народні пісні складають основу київського концерту Вікторії Лук’янець, які вона виконає у супроводі Ансамблю народних інструментів «Рідні наспіви» (диригент – Юрій Карнаух).
Вікторія Лук’янець(сопрано)
Ансамбль народних інструментів «Рідні наспіви»
Керівник – Юрій Карнаух
Участь бере Великий дитячий хор Українського радіо
Художній керівник і диригент – Галина Трофімова
Світлана Корецька (художнє слово)
Програма:
І. Шамо, вірші Д. Луценка – «Києве мій»
І. Шамо, вірші Д. Луценка – «Осіннє золото»
В. Тилик, вірші Б. Олійника – «Мати сіяла сон»
Тарноватська полька, обробка Я. Орлова
В. Марунич – Фантазія на тему української народної пісні «Перелаз»
Я. Степовий, вірші Т. Шевченка – «Ой три шляхи широкії»
Я. Степовий, вірші Т. Шевченка – «Зоре моя вечірняя»
М. Лисенко, вірші Т. Шевченка – «Мені однаково»
С. Грінченко, Є. Тростянський – «Український сувенір»
Українська народна пісня, вірші О. Олеся – «Сміються, плачуть солов’ї»
О. Білаш, вірші В. Юхимовича – «Журавка»
О. Білаш, вірші В. Юхимовича – «Полтавська полька»
І. Карабиць, вірші Ю. Рибчинського, український переклад В. Геращенка – «Дніпра жива вода»
К. Стеценко, вірші В. Самійленка – «Вечірня пісня»
Музика і вірші Т. Петриненка – «Пісня про пісню»
Час: 19.00.
Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).
Вартість: 70 – 250 грн.
Концерт «Linkin Park Tribute Show»
Це вечір пам’яті легендарного Честера Беннінгтона. Пісні Linkin Park пролунають у виконанні популярного триб’ют-гурту Newtonz.
Час: 20.00.
Місце: Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41).
Вартість: 390 – 750 грн.
Кінофестиваль «Берлінале вікенд»
7 лютого 2019 року стартує 69-й Берлінський міжнародний кінофестиваль – один із найважливіших фестивалів Європи. Берлінале – це гучні прем’єри і фокус на прогресивному та інтелектуальному кіно. А отже, зовсім скоро, після 10 днів показів та підбиття підсумків фестивалю, на світових екранах почнуть з’являтися нові авторські фільми.
Kinove запрошує вас на Берлінале вікенд з нагоди початку 69-го Берлінале. Показуватимуть фільми з тогорічного фестивалю. Дехто вже мав змогу побачити ці роботи у рамках 47-го Molodist Kyiv International Film Festival і на ексклюзивних показах від Kinove.
Програма показів:
7 лютого: МІЖ РЯДАМИ, реж. Томас Штубер
8 лютого: ОБЛИЧЧЯ/РИЛО, реж. Малґожата Шумовська
9 лютого: [НЕ] ТОРКАЙСЯ, реж. Адіна Пінтіліє
Фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Час: 19.00.
Місце: кінотеатр «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19).
Вартість: 100 грн.
Концерт «Симфонічний mainstream. Україна»
Новий мистецький проект всесвітньовідомого Симфонічного оркестру Українського радіо. Прозвучать симфонічні хіти корифеїв сучасної української музики – Мирослава Скорика, Євгена Станковича, Валентина Сільвестрова, Лесі Дичко, Ігоря Щербакова, Ганни Гаврилець, Юрія Ланюка.
У концерті візьмуть участь провідні українські виконавці: солістка Національної опери України, заслужена артистка України неперевершена Сусанна Чахоян та заслужений артист України віртуозний Володимир Снісаренко – Перший трубач оркестру Національної опери України.
Час: 19.00.
Місце: Будинок Звукозапису Українського Радіо (вул. Л. Первомайського, 5б).
Вартість: 70 – 220 грн.