Неділя, 15 Вересня, 2024
АнонсиКультура

Куди піти 20 лютого

Концерт до Дня пам’яті Небесної сотні «Дж. Верді – РЕКВІЄМ»

Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

Художній керівник і головний диригент – Володимир Сіренко

Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Національна заслужена академічна капела України «Думка»

Художній керівник – Євген Савчук

Солісти –

Оксана Крамарєва (сопрано)

Алла Позняк (мецо-сопрано)

Олександр Чувпило (тенор)

Сергій Магера (бас)

Час: 19.00.

Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).

Вартість: 70 – 300 грн.

Лекція та виступ Стаса Бобрицького, Heinali у межах проекту «Інститут звуку»

у межах музичної програми «Інститут звуку» відбудеться лекція Стаса Бобрицького «Модулярна музика і модулярні системи», а також музичні виступи:

– brainhack musicbox

– Heinali

Подія відбудеться на 4-му поверсі арт-центру в експозиції. Після 20.30 вхід в арт-центр буде обмежено.

Куратор програми – Саша Долгий, музичний продюсер, засновник звукової лабораторії ЭХО, школи Womens Sound та культового київського андеграундного культурного осередку ЭFIR. Програма покликана якомога ширше проілюструвати практики та можливості, які відкриває сучасна електронна музика перед тими, хто перестає бути тільки слухачами. Кожна з трьох подій програми, що відбудуться 13, 20 та 27 лютого, складатиметься з лекційної та концертної частин.

Час: 19.00.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2).

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

Grand Finale туру Макса Кідрука «101містоДНБ»

Grand Finale масштабного туру Макса Кідрука на підтримку роману «Де немає Бога».

Grand Finale – камерна зустріч для тих, хто хоче почути історії про трьох навіжених, які щодня відвідували 2-3 міста, аби презентувати книжку. Святкування, суперечки, зради і перемоги – про це і багато іншого, що спіткало автора у турі, почути можна лише раз.

Час: 19.00.

Місце: Admiral Hall (вул. Хрещатик, 9/11).

Вартість: від 100 грн.

Арт-середа: Іван Чернічкін

Фотограф Іван Чернічкін покаже свій новий фото-проект «Infinita Tristeza», що є спробою розібратися у власних депресіях, страхах та переживаннях. Химерна ілюзія того, як вибратися з лабіринту або просто можливість візуалізувати його.

Іван Чернічкін – фотохудожник, документаліст. У 2004 році, під час навчання в Київському інституті культури і мистецтв на факультеті художньої фотографії, Іван був учасником україно-польського майстер-класу з документальної фотографії під керівництвом Олександра Глядєлова. Після закінчення інституту в 2006 році став учасником World Press Photo Joop Swart master-class. Співпрацював із безліччю українських і зарубіжних ЗМІ та некомерційними організаціями. Такими як: REUTERS, AFP, Anzenberger, Frankfurter Allgemeine Zeitung, New York Times, Telegraph, World Health Organization, Vogue, PlayBoy, European Bank for Reconstruction and Development, Caritas і д.р.

У 2014 році Tio Sulfat із братом Костянтином і документалісткою Ганною Войтенко організували альтернативну документальну платформу PoleZoru. Основними досягненнями платформи стали курування і зйомка проекту Chornobyl 360, який виставлявся в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку в 2016 році.

Виставка триватиме до 26 лютого.

Час: 19.00.

Місце: Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8).

Вартість: вхід вільний.

Музичний кіноперформанс «Вежа мовчання»

У Довженко-Центрі відбудеться показ фільму «Вежа мовчання» (1925) із саундтреком одного з фіналістів кіноосвітнього проекту ENVISION SOUND 2018 Сергія Леонтьєва, виконуваним наживо гуртом Sed Contra Ensemble.

«Вежа мовчання» (Der Turm des Schweigens, Німеччина, 1925) – одна із небагатьох уцілілих стрічок режисера Йоганнеса Ґутера, де головну роль зіграла акторка українського походження Ксенія Десні, уродженка містечка Остер на Київщині. 1921 року Десні (відома на той час як Дада) підписала контракт із гігантом німецької кіноіндустрії кінокомпанією UFA, а в 1924 році зіграла в стрічці «Стрибок у життя», в масовці якого з’явилась тоді ще нікому не відома Марлен Дітріх. Десні здобула собі славу в Європі, де стала справжньою зіркою німецького кінематографу другої половини 1920-х років.

Подія відбудеться в межах освітньої програми для композиторів кіно ENVISION SOUND, організованої Британською Радою в Україні та Національним центром Олександра Довженка.

Час: 19.30.

Місце: Сцена 6 (вул. Васильківська, 1).

Вартість: 150 – 180 грн.

Залишити відповідь