Середа, 23 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Аваков заявив, що проти нього готують провокацію

Міністр внутрішніх справ України заявив, що проти нього готують провокацію з метою звинуватити МВС у замовному прикритті фальсифікацій на виборах президента України.

Про це Аваков повідомив у Facebook із посиланням на оперативні джерела.

“Кілька годин тому оперативні джерела повідомили мені, що певні структури готують низку провокацій проти мене – як міністра внутрішніх справ, – і МВС. Це робиться для того, щоб дискредитувати і нівелювати роботу поліції щодо забезпечення чесних виборів в Україні. За “сценарієм” на мої рахунки в Україні або Італії з незрозумілих джерел повинна “впасти” значна сума грошей в іноземній валюті – нібито за “оплату послуг МВС по прикриттю фальсифікації і підкупу виборців на користь певного кандидата”. Для повноти “ефекту” гроші можуть бути російського походження”, – йдеться у повідомленні.

Голова МВС вважає, що організатори можливої провокації – з України.

“Коли такого роду провокації виходять із країни-агресора, я розумію. Але коли такі інтриги плетуться проти тебе у власній країні – це прийняти непросто. Проте я припускав, що щось подібне може трапитися”, – додав Аваков.

2 коментарі

  • Почему ты молчишь Аваков, что майдановцев и Беркут в 2014 расстреливали снайперы из СБУ!!!!!!!! Сколько Парашенко заплатил тебе за молчание, Аваков????? Тридцать серебренников??????

    • Сраные Пашинский с его парой снайперских винтовок из готеля Украина и Парубий с парочкой дробовиков из косерватории – это детские шалости и жалкое подсвистывание под шумок, по сравнению с чётко отлаженной работой группы снайперов СБУ-шников!!!!!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.