П’ятниця, 19 Квітня, 2024
Спорт

Завдяки хет-трику Мессі «Барселона» здобула перемогу над «Севільєю»

«Барса» впевнено лідирує в Ла Лізі

В центральному матчі 25-го туру іспанського футбольного чемпіонату (Ла Ліга) «Барселона» на виїзді обіграла «Севілью» 4:2. Про це повідомляє Укрінформ.

В першому таймі Навас вивів «Севілью» вперед на 22-й хвилині. Минуло три хвилини і Мессі відновив рівновагу. Наприкінці тайму господарі знову повели в рахунку – відзначився Меркадо.

Після перерви «Барса» мала велику перевагу і на 68-й хвилині Мессі вдруге встановив нічийний рахунок. А на 85-й хвилині Мессі зробив в цьому матчі хет-трик і вивів каталонців вперед. А остаточний рахунок встановив Суарес – 4:2 перемога «Барселони».

«Барселона» утримує лідерство в Ла Лізі, набравши 57 очок. Команда Мессі випереджає найближчого конкурента – «Атлетико» на 10 очок. «Реал» відстає на 12 пунктів. У обох мадридських клубів по одному матчу в запасі.