Середа, 23 Червня, 2021
novyny.org@gmail.com
Мистецтво

Автора «Квантового стрибка Шевченка» підтримують у соцмережах

Виставку «Квантовий стрибок Шевченка» художника-ілюстратора Олександра Грехова, яка експонувалася у київському метро і яку пошкодив ножем вандал, мали показати ще у Вінниці та Львові, але ці заходи були скасовані

Багато інших користувачів опублікували пости підтримки, інтерпретуючи виставку по-своєму. Також арт-простір Платформа ТЮ в Маріуполі запросив автора провести виставку постерів у себе.

Про це повідомляє Громадське.

Також один із українських брендів одягу і прикрас оголосив про виготовлення значків за мотивами цієї серії робіт Олександра Грехова.

23 лютого Юрій Павленко (Хорт), якого зафільмували за пошкодженням робіт і який також сам у Facebook узяв на себе відповідальність за інцидент, назвавши це своїм «ножовим мистецтвом» на противагу мистецтву «дегенеративному» , так само публічно заявив про намір розшукати Олександра Грехова. Пізніше, щоправда, опублікував ще один пост, у якому заперечив, що погрожував художнику.

Ще раніше прихильники ідей Павленка пікетували музей Шевченка, який був співорганізатором виставки у метро. На виставці можна було побачити декілька плакатів із зображенням Тараса Шевченка у різних образах – співаків Елвіса Преслі та Девіда Боуї, головного героя «Піратів Карибського моря» Джека Горобця, «Людини-павука», мексиканської художниці Фріди Кало та інших відомих людей і персонажів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.