Неділя, 6 Грудня, 2020
novyny.org@gmail.com
Техніка

Україна разом з США розроблюватиме новий безпілотний бомбардувальник

Безпілотник зможе нести протирадіаційні, протикорабельні і високоточні ракети класу «повітря-земля» і керовані бомби

Представники України візьмуть участь у розробці нового безпілотного бомбардувальника компанії Science Technology. Про це повідомляє видання Defence Blog.

Разом з українцями в проекті будуть задіяні розробники з Південної Кореї та США.

Science Technology повідомила про плани щодо розробки нового БПЛА великої дальності (UCAV) на міжнародній виставці IDEX 2019, що проходила в Абу-Дабі до 21 лютого. 

«Основною перевагою нового безпілотного бомбардувальника є використання новітніх передових технологій, відносно низька вартість і вільний доступ до ринку», – заявили у компанії. 

Зазначається, що проект нового БПЛА розробляють «для підтримки операцій з боротьби з повстанцями, розвідувальних та пошуково-рятувальних операцій, розвідувального спостереження і розвідки, легких точних атак, підтримки з повітря, морського патрулювання та місій з внутрішньої оборони». 

За даними компанії, новий безпілотник зможе нести протирадіаційні, протикорабельні і високоточні ракети класу «повітря-земля» і керовані бомби. Також UCAV буде оснащений бортовим обладнанням для запуску ракет з лазерним наведенням.

У Science Technology заявили, що робота над проектом «отримала схвалення з боку Збройних сил і потенційних клієнтів в регіоні Близького Сходу та Північної Африки», де через зростання кількості та інтенсивності локальних конфліктів очікується збільшення парку літаків UCAV з десятків у 2018 році до 700  – у 2028 році.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.