Середа, 29 Листопада, 2023
Світ

У Фейсбуці й Інстаграмі заборонять підтримувати білий націоналізм і білий сепаратизм

На сайтах будуть видаляти фрази на кшталт «Я пишаюся тим, що я білий націоналіст»

У Фейсбуці і Інстаграмі заборонять публікувати контент, що підтримує білий націоналізм і білий сепаратизм. Про це компанія повідомила в своєму блозі. Нові правила вступлять в силу з квітня.

Користувачів, які спробують опублікувати пости на підтримку цих ідеологій, перенаправляють на сайт некомерційної організації Life After Hate, що допомагає впоратись із ненавистю до людей.

“За нашими правилами на платформі завжди було заборонено розпалювати ненависть за расовою, національною і релігійною ознакою. І це завжди включало ідеологію переваги білої раси. Раніше ми не застосовували цей аргумент до висловлювань, які підтримують білий націоналізм і білий сепаратизм, тому що ми думали про більш широкі концепції націоналізму і сепаратизму, наприклад, про рух American Pride і баскський сепаратизм, які є важливою частиною ідентичності людей”, – із заяви Facebook.

Платформа буде використовувати алгоритми, щоб видаляти зображення і пости, відмічені користувачами як ненависні висловлювання. За відомостями Motherboard, модератори будуть видаляти фрази на кшталт «Я пишаюся тим, що я білий націоналіст» або «Імміграція руйнує цю країну, білий сепаратизм – це єдиний вихід».

Компанія прийняла таке рішення через два тижні після стрілянини в Новій Зеландії, яка сталася 15 березня. У соцмережах розкритикували платформу за те, що модератори не відразу видалили 17-хвилинний стрім ультраправого активіста з нападом на дві мечеті.

Джерело

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.