Четвер, 25 Липня, 2024
Суспільство

Дружина кримського татарина подала в поліцію заяву про викрадення чоловіка ФСБ

27 березня в результаті масових обшуків у будинках кримських татар за звинуваченням у «тероризмі» було затримано 20 осіб. Чотирьох з них на момент обшуків не було вдома. Згодом троє з них були також затримані.

Про це повідомляє Кримська солідарність.

“Сьогодні, через два дні після зникнення Яячікова, адвокату Едему Семедляєву стало відомо про його затримання. Однак місцезнаходження як і раніше невідоме. Адвокат побоюється за здоров’я і життя свого підзахисного”, – йдеться в повідомленні.

Едем Яячіков – один з тих, хто був відсутній під час обшуку в його будинку. До сьогоднішнього дня його місцезнаходження було невідоме, у зв’язку з чим його дружина Сусанна Яячікова подала заяву в поліцію про викрадення чоловіка.

“Я побоююся за його безпеку. Я підозрюю, що співробітники ФСБ викрали його або приховують його місцезнаходження”, – заявила вона.

Як дізнався адвокат Семедляєв, Яячіков зараз знаходиться в “управлінні ФСБ по Республіці Крим”.

«Сьогодні від мого колеги і адвоката стало відомо, що мого підзахисного, Яячікова Едема Абдурашитовича, затримали і він перебуває в управлінні ФСБ по Республіці Крим, де з ним проводять слідчі заходи. Після отримання цієї інформації я відразу вирушив туди, проте ні чергові, ні слідчі, які займаються цією справою, дану інформацію не підтвердили і сказали, що його там немає», – повідомив Семедляєв.

Залишити відповідь