Середа, 17 Липня, 2024
Події

У порту біля Стамбула заблоковане судно Urgence з двома українськими моряками на борту

Загалом кількість членів екіпажу шестеро осіб. Двоє з них – громадяни України, решта – це громадяни Азербайджану і Туреччини.

Про це повідомив генеральний консул України в Стамбулі Олександр Гаман.

«Моряки стали заручниками судового спору між власником судна та фрахтувальником. Фактично, судно перебуває тут, в порту, з 7 березня. Ми дізналися про цю ситуацію від наших моряків-громадян України 22 березня, що є проблеми з харчуванням, питною водою. Тому одразу зв’язалися з портом, з агентами, і фактично того дня було доставлено все необхідне для того, щоби забезпечити нормальну життєдіяльність», – зазначив Гаман.

Він також зазначив, що встановлено фактичного власника судна, оскільки спочатку власником була одна компанія, а потім судно було продано іншій.

«Моряки не можуть зійти на берег тільки з огляду на те, що може бути загроза безпеки у порту (для судна). Не можна залишити зараз судно без екіпажу. Натомість, у разі необхідності, у супроводі агентів, певна кількість екіпажу може сходити на берег. Є така домовленість з керівництвом порту», – поінформував Гаман.

Залишити відповідь