Вівторок, 23 Липня, 2024
Суспільство

Світовий конґрес українців закликає українців всього світу обов’язково прийти та проголосувати

Найпотужніша організація світової української діаспори заохочує всіх громадян України підтримати процес розбудови нації в Україні шляхом голосування 31 березня.

Про це повідомляє прес-служба СКУ.

“31 березня 2019 року президентські вибори в Україні проводяться у надзвичайних умовах, оскільки люди захищають свою свободу і територіальну цілісність від військової агресії Росії, будуючи суверенну, економічно життєздатну та демократичну державу, – нагадують в СКУ. – Незважаючи на виклики, наполегливість і стійкість українського народу впродовж десятиліть продовжує зберігати невід’ємне право кожного українця на участь у демократичному процесі”.

“Протягом останніх 50 років Світовий конґрес українців наполегливо захищав інтереси України й її народу. Ми невтомно працювали з міжнародним співтовариством, щоб допомогти забезпечити гідне місце України серед вільних народів. Сотні добровільних спостерігачів СКУ будуть вести спостереження за цими виборами в Україні й усьому світі. Ми залишаємося відданими підтримці волі українського народу. СКУ закликає громадян України здійснити своє демократичне право та проголосувати на президентських виборах”, – заявив президент СКУ Павло Ґрод.

Залишити відповідь