Вівторок, 23 Липня, 2024
Суспільство

У Дніпрі повідомили про мінування метро і восьми виборчих дільниць

У Дніпрі поліція почала перевірку восьми повідомлень про нібито мінування виборчих дільниць міста

Правоохоронці вже перевірили міське метро. Вибухонебезпечних предметів в метрополітені не виявлено. Про це повідомляє Інформатор.

“Під час обстеження станцій метро в Дніпрі вибухонебезпечних предметів не виявлено. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1. ст.259 Кримінального кодексу (свідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян) “, – повідомив представник поліції журналістам.

За його словами, повідомлення про те, що на одній із станції метрополітену в Дніпрі закладено вибуховий пристрій надійшло в поліцію о 12:30. На місці працювали вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група.

“У ході обстеження станції і прилеглій до станції території ніяких вибухонебезпечних предметів виявлено не було”, – зазначив він.

В даний час вживаються заходи для встановлення особи людини, який залишив неправдиве повідомлення. Крім цього, як розповів спікер Нацполіціі, в даний час правоохоронці перевіряють вісім повідомлень про нібито мінування виборчих дільниць. На місці працюють кінологи і вибухотехніки.

Залишити відповідь