Субота, 13 Липня, 2024
Економіка

Незважаючи на високу політичну невизначеність в квітні не очікується великих сюрпризів від гривні

Долар, найімовірніше, проведе місяць в діапазоні 26,5-28,0 грн, причому, більшу частину часу в середній третині цього діапазону, в 27,0- 27,5 грн.

Про це повідомив старший аналітик Альпарі Вадим Іосуб.

“Що нам приніс перший тур виборів з точки зору ринку? Найголовніше, що він абсолютно нічим не здивував. Попередні підсумки першого туру повністю збігаються з даними екзит-полів у день голосування і даними більшості передвиборних соціологічних опитувань. Ринки та інвестори отримали очікуваний результат і показали відповідну реакцію. У післявиборчий понеділок, 1 квітня, долар знижувався до гривні на готівковому сегменті ринку і на міжбанку на 5-10 копійок до рівнів кінця попереднього тижня “, – сказав Іосуб.

Він зазначив, що помірне зниження прибутковості (інакше кажучи, зростання ціни) показали в понеділок і держоблігації з усіма термінами погашення. Це говорить про досить спокійну реакцію інвесторів, перш за все, іноземних, на результати першого туру виборів.

“Незважаючи на те, що зберігається висока політична невизначеність, ми і в квітні не очікуємо великих сюрпризів від гривні. Долар, швидше за все, проведе місяць в діапазоні 26,5-28,0 грн, причому, більшу частину часу в середній третині цього діапазону 27,0-27,5 грн “, – сказав Іосуб.

Залишити відповідь