Середа, 24 Липня, 2024
АнонсиКультура

Куди піти 9 квітня

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-caribbean-club-acapella-season-band.jpg

Концерт колективу Season Band

Season Band – енергія крутих бітових міксів, живе вокальне звучання, запальні та улюблені світові хіти, незабутні емоції від незвичайних поєднань. Спеціальний гість програми – талановитий співак і композитор Віктор Данюк.

Season Band – це сучасний a capella колектив, який сміливо поєднує вокальні гармонії та бітбокс. Такий мікс нікого не залишить байдужим.

Час: 20.00.

Місце: Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4).

Вартість: 150 – 350 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-pinchuk-art-centre-lektsia.jpg

Лекція «Академія о сьомій: жінки в українському мистецтві»

В межах нового курсу освітньої програми «Академія о сьомій» учасниці дослідницької платформи PinchukАrtСentre представлять результати дослідження творчого доробку українських художниць із початку ХХ століття до сьогодні.

Курс приурочено до виходу книжки «Чому в українському мистецтві є великі художниці», презентація якої відбудеться у травні 2019 року.

У вступній лекції 9 квітня Катерина Яковленко охарактеризує історичні та соціальні контексти, в яких працювали художниці. Назва лекції «Чому в українському мистецтві є великі художниці» – це парафраз назви критичного тексту американської дослідниці Лінди Нохлін «Чому не було великих жінок-художниць?», у якому авторка аналізує соціальний статус художниць, умови й можливості освіти та реалізації творчих задумів. Лекторка розповість про те, наскільки схожими були мистецькі процеси в Україні та на заході, та поділиться своїми міркуваннями щодо того, наскільки правомірно ставить запитання Нохлін.

Час: 19.00.

Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська, 1-3 / вул. Басейна, 2), на 6-му поверсі PinchukArtCentre.

Вартість: вхід вільний, реєстрація.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2018/12/afisha-kyiv-bingo-sepultura-1.jpg

Концерт Sepultura

Культова бразильська метал-група Sepultura через десять років повертається з концертами до України та презентує новий альбом! Гурт дасть концерт у межах всесвітнього туру «Machine Messiah Tour».

Востаннє в українській столиці бразильці виступали в далекому 2009 році і тоді зібрали повний зал своїх відданих шанувальників з усіх куточків країни. У цьому році «Sepultura» стали одними з хедлайнерів фестивалю «Zaxid Fest». Але на цьому легендарні музиканти вирішили не зупинятися і в 2019 році вони відіграють повноцінне шоу!

Час: 20.00.

Місце: Клуб «Bingo» (просп. Перемоги, 112).

Вартість: 999 – 1200 грн.

Залишити відповідь