Субота, 13 Липня, 2024
InГаджет

Компанія Microsoft оголосила про нове оновлення Windows 10

Оновлення стане доступним для всіх користувачів уже в травні.

Про це повідомляє finance.ua.

Зазначається, що компанія змінить контроль над оновленнями, додасть світлу тему й низку інших функцій.

Windows дозволить користувачам самим вирішувати, коли встановити масштабний апдейт на пристрої. Користувачі Windows 10 зможуть просто залишатися на нинішній версії й отримувати оновлення безпеки, без оновлення функцій.

Раніше в операційній системі були світлі відтінки, але, як зазначають у Microsoft, користувачі скаржилися, що система світла не до кінця. В оновленні компанія додасть тему, яка зробить світлим весь інтерфейс, в т. ч. панель завдань, меню “Старт”, сенсорну клавіатуру та інші об’єкти.

Ще в січні цього року Microsoft оголосив, що розділить пошук в ОС з голосовим асистентом Cortana. Пошук буде призначений для текстових запитів (наприклад, для пошуку файлів), а Cortana – голосових. У Microsoft упевнені, що такий крок дозволить зробити обидві функції більш ефективними.

У грудні 2018 року Windows представила інструмент Sandbox. За допомогою нього користувачі можуть запустити сумнівний файл .exe в ізольованому просторі – якщо щось піде не так, пристрою не буде завдано шкоди. З грудня ця функція працює в тестових версіях Windows 10. Імовірно, вона з’явиться в усіх ОС разом із весняним оновленням.

Залишити відповідь