Вівторок, 17 Вересня, 2024
АнонсиКультура

Куди піти 10 квітня

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-domum.jpeg

Концерт «Domum»

Перформанс «Domum» розкриває сакральний зміст давно знайомих істин. Під пульсуючий етно-рок та кришталево чистий оперний спів, у сміливих та щирих рухах модерн-балету ви вирушите на пошуки Дому.

Час: 19.00.

Місце: Міжнародний центр культури і мистецтв (алея Героїв Небесної Сотні, 1).

Вартість: 170 – 1550 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-volodymyr-budnikov-ya-gallery.jpg

Арт-проект Володимира Буднікова «Політ. Фрагмент»

Логіка художника, яка розгортається в експозиції, в тому, аби змінити контекст та проголосити можливість іншого польоту. Відкидаючи інженерну точність Татлінського об’єкта «інтимної авіації», Будніков узагальнює технічні елементи літаків та обриси їхніх крил, залишаючи процес деконструкції поза глядацьким оком. Усе, що ми побачимо тут і тепер – народження нової реальності, яку не передбачив автор – справжньої реальності свободи людської думки.

Час: 19.00.

Місце: Я Галерея (вул. Хорива, 49б).

Вартість: вхід вільний.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-musei-dekoratyvnoho-mystetstva-vystavka.jpg

Відкриття виставки «Відлуння грецької античності»

Виставка «Відлуння грецької античності» створена вона завдяки приватній колекції «Acroteras Griegas», яка складається з великої кількості декоративних керамічних виробів – антефіксів. Антефікси використовувалися ще за часів Стародавньої Греції – ними оздоблювали дахи античних храмів, що надавало їм урочистого вигляду й увиразнювало на тлі інших будівель.

Представлені на виставці антефікси походять із різних куточків материкової Греції та грецьких островів і належать до періоду грецької архітектурної неокласики 1880–1910 рр., в якій уособлено дух еллінської культури та історії.

Відродження антефіксового дизайну в Греції в ХІХ ст. збіглося зі звільненням Греції від турецького поневолення і тим самим засвідчило не лише життєздатність давньої традиції, а й намагання через архітектуру утвердити власну культурну й національну ідентичність.

Колекція належить грецькому архітектору Васіліосу Цітуросу. Він працює в галузі реставрації та збереження неокласичної архітектурної спадщини. Спеціалізується на архітектурі Кикладських островів (Греція). Вивчав архітектуру в Римі та Венеції.

Кураторка виставки – Людмила Строкова.

Час: 16.00.

Місце: Національний музей українського народного декоративного мистецтва (вул. Лаврська, 9).

Вартість: вхід за музейним квитком.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-the-vio.jpeg

Карибська вечірка із гуртом The Вйо

Флагман української реггі сцени The Вйо вирішили відсвяткувати справжній прихід весни теплою карибською вечіркою.

Відвідувачів Теплого Лампового чекає невимушена атмосфера, тепла хвиля ритмічного позитиву, ямайська безтурботність і зустріч з добрими друзями.

Під час виступу гурт заграє частину репертуару, який вони приготували спеціально для виступів на європейських фестивалях, адже вже відомо, що цього літа у хлопців заплановано виступи на великих опен ейрах Польші та Чехії.

Час: 19.00.

Місце: Арт-клуб «Тёплый Ламповый» (вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 4/6).

Вартість: 200 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-izone-art-sereda-nadia-antonets.jpg

Арт-середа: Надія Антонець

Арт-середу створить ілюстраторка та арт-кураторка Надія Антонець. Вона покаже свій відомий проект «Рослинні аварки», який почався у 2015 році й триває дотепер.

«Це серія портретів друзів та знайомих, виконаних у техніці ассамбляж, фактично заявила світу про мене як про художницю. На виставці буде представлена майже вся серія, біля 80-ми портретів, тож можна буде відслідкувати, як проект трансформувався. Для мене це своєрідна ретроспектива, спеціально придумала роздрукувати роботи таким чином, щоб потім розрізати великі поліекранні принти й зробити з них каталог серії в одному екземплярі».

Надія Антонець – ілюстраторка, арт-кураторка з Києва. Випускниця Дніпропетровського державного художньо-театрального коледжу, факультет живопису та НТУУ КПІ видавничо-поліграфічний факультет. Співпрацювала з видавництвами ТаТи Шо, Видавництво, КСД. Учасниця спільних ілюстраторських проектів і персональних виставок. Працює в техніці ассамбляж, коллаж, станкова графіка, паперова пластика.

Час: 19.00.

Місце: Зона креативних мануфактур Izone (вул. Набережно-Лугова, 8).

Вартість: вхід вільний.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-kinovechir-friends.jpg

Кіновечір «Friends»

«Friends» – один із найкращих серіалів всіх часів! І саме у цей вечір ви зможете подивитись улюблений ситком на великому екрані англійською.

Відбудеться два кіносеанси паралельно. З українськими та англійськими субтитрами.

Час: 19.00.

Місце: Будинок кіно (вул. Саксаганського, 6).

Вартість: від 130 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-vystavky-khrystyna-snihur.jpg

Виставка Христини Снігур «Еволюція душі. В обіймах Всесвіту»

Сміливі мазки яскравих кольорів як самовираження, як спосіб перенести свої думки і почуття на полотно – так можна охарактеризувати творчість молодої художниці Христини Снігур.

На виставці «Еволюція душі. В обіймах Всесвіту» буде представлено 21 роботу, кожна з яких – вибух фарб і палітра почуттів. Еволюція душі – це шлях, який проходить кожен із нас. Це проект про пізнання, мрії, прийняття, єднання, магію моменту тут і зараз.

Раніше картини художниці продавалися під час благодійного аукціону, а отримані кошти були відправлені на допомогу дітям з онкологічними захворюваннями. Тому «Еволюція душі» – це не просто назва виставки, це спосіб мислити і відчувати. Коли ти хочеш отримати від життя якнайбільше, але не для того, щоб залишити собі, а для того, щоб мати можливість ділитися любов’ю, теплом, емоціями, енергією. Це особливий стан, в якому ти усвідомлюєш, що єдиний спосіб бути наповненим – постійно віддавати.

Про художницю. Христина Снігур – авторка картин і текстів пісень, засновниця творчого проекту «Еволюція душі» та однойменного благодійного фонду. З 2012 року займається живописом, із 2015 – виставковою діяльністю. Її твори перебувають у приватних колекціях 5 країн світу.

Час: 11.00.

Місце: Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7).

Вартість: вхід за музейним квитком.

Залишити відповідь