Вівторок, 23 Липня, 2024
СкандалСуспільствоУкраїна

ФБР зацікавилося Коломойським

Видання Daily Beast пише, що ФБР проводить розслідування щодо Ігоря Коломойського, посилаючись на трьох людей, поінформованих щодо розслідування.

За даними видання, розслідування стосується можливих фінансових злочинів, зокрема відмивання грошей. Джерела видання стверджують, що розслідування охоплює широке коло питань і триває вже довгий час.

Коломойського не звинувачено в жодному злочині, а адвокат, який його представляє, заперечує будь-які порушення з боку свого клієнта, пише Daily Beast.

“Пан Коломойський категорично заперечує, що відмивав будь-які кошти у США, – заявив виданню адвокат Майк Салліван, який представляє Коломойського. – Він бізнесмен. Його банк захопила влада, стверджуючи, що банк перебуває на межі банкрутства”.

За інформацією видання, в розслідуванні залучена прокуратура Північного округу штату Огайо, оскільки в цьому штаті у пана Коломойського є інвестиції, як раніше повідомляла газета KyivPost.

Оскільки зараз олігарх мешкає у Тель-Авіві в Ізраїлі, на думку юридичних експертів, це може ускладнити можливі спроби екстрадиції з боку США, пише Daily Beast.

Видання називає репутацію пана Коломойського “складною”. Ставши губернатором Дніпропетровської області, він допоміг з фінансуванням військових, які боролися проти сепаратистів, і пропонував винагороду за захоплення бойовиків, пише Daily Beast.

“Він відомий тим, що робив речі у сірій зоні, – сказав виданню Ілля Пономарьов, російський політик, який голосував проти анексії Криму і зараз живе у вигнанні в Києві. – З іншого боку, він найбільш проукраїнський і антикремлівський олігарх. Він відіграв ключову роль у зупинці вторгнення у 2014 році”.

Джонатан Брансон, який працював у посольстві США і був старшим аналітиком з питань України, має іншу думку.

“Я вважаю, що Коломойський – дуже небезпечний”, – цитує Daily Beast пана Брансона, який згадує про роль олігарха у фінансуванні батальйону “Азов”. – Він був одним з перших олігархів, хто почав діяти як військовий правитель”.

Видання згадує про можливий зв’язок кандидата у президенти Володимира Зеленського з Ігорем Коломойським. “Коломойський володіє телеканалом, який транслює шоу Зеленського, і Порошенко назвав його “маріонеткою Коломойського”, – пише Daily Beast.

“Коломойський просто шукав когось для того, щоб принизити Порошенка, і він знайшов цього хлопця, – цитує видання пана Брансона.

Адвокат олігарха Майк Салліван на це відповідає виданню: “За опозицією стоять люди, а не пан Коломойський”.

1 коментар

  • ФБР “зацікавилось” Коломойським з подачі Порошенка, що зовсім не значить, що вони виявлять якийсь склад злочину, як би не хотілося цього “гаранту” разом зі своїми поплічниками. Порошенко в нестримному прагненні помститися за публічну образу своєї персони й перебрати на себе чужі статки загрався. Забув, що президент він тимчасово, а от єврей – назавжди й перед кагалом поставив себе так, що зараз йому вже нічого втрачати. Тай не тільки перед кагалом. В Раду Європи він зібрався. Там тільки на нього й чекають! Він потрібен Європі, доки президент, слухняний президент, а далі… Європою теж керують євреї.

Залишити відповідь