Субота, 13 Липня, 2024
Суспільство

ТЦ та магазини Львова на день відмовились від пластикової упаковки

Магазини Львова провели експеримент

Замість рулонів поліетиленових пакетів – стоси паперових, а замість одноразових пластикових рукавичок на прилавках – щипці. Так починається експеримент у магазині однієї з мереж супермаркетів Львова. Поліетиленових пакетів у них у вівторок, 9 квітня, немає взагалі, пише DW.

“День без поліетилену” – це перша акція у рамках просвітницької кампанії, яка стала наслідком ухвали, яку в листопаді прийняла Львівська міська рада. У ній депутати рекомендували торговим мережам відмовитись від використання поліетиленових пакетів. Акцію у вівторок підтримали вісім мереж супермаркетів і близько 100 львівських магазинів. За словами Андрія Москаленка, якщо реакція споживачів буде позитивною, акцію повторять, але вже не на день, а на тиждень.

Львів’янка Христина Пальцевич прийшла сьогодні в магазин за овочами та хлібом. Спершу вона розгубилася, довго блукала магазином у пошуку традиційних поліетиленових пакетів, мусила звернутися до продавців, щоб розпитати, що трапилось.

“Я нічого не чула про цю акцію, тому для мене це несподіванка. Але якщо треба, то гаразд. Я погоджуюся, що споживання кульків треба обмежити. Як бачу, якої вони шкоди завдають довкіллю, як гинуть від цього тварини, я згодна перейти на щось інше або використовувати пакети багато разів, а не брати щоразу новий”, – каже вона.

Залишити відповідь