Вівторок, 23 Липня, 2024
InГаджет

Facebook додасть розділ «Пам’ять» на сторінки померлих користувачів

Близькі та родичі користувача зможуть керувати сторінкою

Facebook додасть новий розділ на сторінки користувачів, яких вже немає в живих. Він відділить записи, зроблені близькими користувача, від зроблених при його житті. Нова функція також дозволить близьким померлого обмежувати коло тих, хто може публікувати або переглядати повідомлення на цій сторінці. Також соціальна мережа дозволить батькам, що втратили неповнолітніх дітей, отримати доступ до їх акаунту.

Вперше Facebook представив функцію, завдяки якій можна передоручити обліковий запис після смерті, в 2015 році. «Пам’ятний статус» акаунтів дозволяє зберігати фотографії, відео та повідомлення, а також дає можливість друзям і родичам ділитися спогадами про померлого. Але ця функція була опрацьована як слід. Оскільки акаунти зберігаються і обробляються як звичайні сторінки, соціальна мережа застосовує до них ті ж алгоритми. Через це багато друзів і родичів померлих отримують пропозиції запросити їх на вечірку або привітати з днем ​​народження.

Раніше Facebook розповів про нову функцію «Чому я бачу цю посаду?», За допомогою якої ви зможете дізнатися, чому бачите ту чи іншу публікацію.

Залишити відповідь