Субота, Липень 20, 2019
Політика

Поліція посилено працюватиме перед другим туром виборів

Національна поліція України перейде на посилений режим роботи перед другим туром президентських виборів

Про це повідомляє департамент комунікації відомства, пише «Слово і Діло» в середу, 17 квітня.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що правоохоронці мають враховувати проблемні моменти, які виникали під час першого етапу голосування, і не допустити їх.

«Кожен повинен відповідально ставитися до виконання своїх завдань. Уже завтра переходимо на посилений режим несення служби. Хочу, щоб усі пам’ятали, що взаємодія з представниками громадської організації «Опора» є одним із найважливіших компонентів демократичних виборів», – підкреслив Князєв.

Всього до забезпечення правопорядку і безпеки під час другого туру виборів планується залучити майже 72,4 тис. поліцейських. За словами заступника голови Нацполіції Олександра Фацевича, для охорони окружних і дільничних виборчих комісій буде задіяно трохи більше 50 тис. поліцейських, до забезпечення правопорядку на вулицях – майже 11 тис. правоохоронців.

Як повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, з 1 квітня по сьогодні поліцейські зареєстрували 976 заяв та повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. Трохи більше ніж за два тижні було відкрито 66 кримінальних проваджень.

Залишити відповідь

one × 1 =