Після проведення стандартних технологічних операцій і відбору проб з прибулої партії нафти транспортування нафти продовжилася в бік ЛВДС “Мозир”
Сьогодні, 2 травня, о 12:40 нафта, що відповідає стандарту, разом з розділовим пристроєм надійшла на кордон Республіки Білорусь. Про це з посиланням на інформацію диспетчерської служби ВАТ “Гомельтранснафта Дружба” повідомляє прес-служба концерну “Белнефтехим“.
Як говориться в повідомленні, проведено витіснення забрудненої органічними хлоридами нафти з російської ділянки нафтопроводу “Дружба” в резервуари ЛВДС “Унеча”.
Після проведення стандартних технологічних операцій і відбору проб з прибулої партії нафти в присутності представників ПАТ “Транснефть” і ВАТ “Гомельтранснафта Дружба” о 14:28 транспортування нафти продовжилася в бік ЛВДС “Мозир”.