Понеділок, Серпень 19, 2019
Економіка

Дослідники проаналізували військову техніку з параду 9 травня в РФ

В квітневому звіті Stratfor зазначається, що РФ поставила собі за мету модернізувати збройні сили, але “зниження цін на нафту скоротило надходження Росії, а зменшення видатків на збройні сили припало на час, коли російські виробники зброї втрачають свою конкурентну перевагу в світі”.

Про це повідомляє Голос Америки.

Стверджується, що російська армія нараховує майже мільйон осіб, і, попри застаріле устаткування та слабку промислову базу, все ще залишається потужною силою.

Так, найбільш сучасними в російському арсеналі є системи ПВО С-400, скандально відомі через поставки до Китаю, Індії та Туреччини. Їх наявність та розповсюдження часто викликає суперечки на міжнародному рівні.

Система протиповітряної оборони Бук перебуває на озброєнні збройних сил РФ з 1979 року. Після модернізації, системи служать проміжною ланкою між стратегічними оборонними системами та точковими системами типу “Панцирь”.

Мобільна система Ярс РС-24 є покращеним варіантом Тополь-М і може нести ракети з ядерним зарядом радіусом дії біля 11000 кілометрів. Зазначається, що у веденні війні російські ЗС зазвичай найбільше покладаються на артилерію.

САУ Мста-С є основою рухомого артилерійського складу Росії, в той час, як артилерія на основі шассі Армата ще в перебуває в стадії напрацювання. Армата та Т-14 – амбітні проекти, наголошують експерти, однак, Росія поки не може просунути ці моделі далі прототипу і почати їх виробництво.

Т-14 вважають символом модернізації збройних сил Росії – башту танку було модернізовано, щоб дозволити екіпажу бути ізольованими в кабіні. В повітрі Росія все ще підтримує значні можливості через модернізацію Міг-24 та Су-30М.

Втім, військові сили Росії поки не змогли почати виробляти значну кількість літаків п’ятого покоління. Незважаючи на стару конструкцію, Росія продовжує виробляти і ремонтувати Ту-160 та Ту-22, зауважують аналітики.

Росія давно надає пріоритетного значення розробці бойових гелікоптерів і в 1960-х була однією з перших, хто ввів бойові можливості Мі-24, згадують аналітики. Наступник серії Мі-24 – Мі-28 є відповіддю на американські Апачі АР-64.

Залишити відповідь

fifteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.