Четвер, 20 Січня, 2022
Завтра в КиєвіКультура

Куди піти 17 травня

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-hudaki-village-band.jpg

Концерт Hudaki Village Band

Дев’ять музикантів з Українських Карпат – це Hudaki Village Band. Їхні голоси звучать серцем і душею під час цілодобових весільних святкувань. Як і їхні предки – єврейські, русинські та ромські гурти з регіону Марамуреш – вони точно знають, як зробити людей щасливими! Їхні дикі ритми надають моторності усім, хто танцює, і молодим, і старим.

Гурт виступав на десятках фестивалів у Європі, включаючи фестиваль Sziget у Будапешті, Fusion та Bardentreffen у Німеччині, Klez More у Відні, Notes d’Equinoxes Delemont та Festival des 5 Continents у Швейцарії, Respect-Prague, Balkan Trafik Brussels, Les Suds Arles у Франції та багатьох інших.

Катерина Яринич – вокал

Ольга Сенинець – вокал, гардон

Василь Рущак – барабан (перкуссія)

Михайло Шутко – вокал, скрипка

Юрій Буковинець – кларнет, тараґот, флейти

Володимир Короленко – цимбали

Віталій Ковач – вокал, гітара,

Сергій Ковач – акордеон, плонка

Володимир Тишлер – контрабас

Час: 20.00.

Місце: Music Space MK (вул. Богдана Хмельницького, 57б).

Вартість: 200 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/04/afisha-kyiv-tse-hlynart-festyval.jpg

Відкриття фестивалю сучасного мистецтва «ЦеГлина 2019»

Цього року організаторка фестивалю Олеся Дворак-Галік вирішила створити міжнародний дім для творів сучасної експериментальної керамічної пластики. Серед учасників художниця з Білорусі, чотири турецькі митці. Лише у синергії нові інституції, ініціативи, події та окремі митці здатні вибудувати позитивний імідж країни.

«Синергія» – проект, що об’єднує різноманітні експерименти з керамічними матеріалами та їх обробкою, різноманітні антропоморфні та антропоцентричні теми. Проект створений людьми, про людей, для людей. Тут ви зустрінете звичні та нові обличчя та почерки, образи, що примусять замислитись, а також об’єкти, які закликатимуть до змін і трансформації.

Спеціально до фестивалю створено інтерактивні роботи, модульні конструктори, що здатні змінюватись без моменту руйнування, із закладеними варіаціями, інтелектуальні естетичні ігри для ока та розуму. Обличчя сучасного суспільства у станковій керамічній скульптурі, керамічні пласти та об’єми сповнені природних форм та явищ.

Час: 19.00.

Місце: Арт-простір «ЦеГлинаАрт» (вул. Набережно-Лугова, 2в).

Вартість: вхід вільний.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-old-fashioned-band-alexandra-hanke-trio.jpg

Концерт Alexandra Hanke Trio та Богдана Гуменюка

Вечір авторської музики. Alexandra Hanke Trio виконають програму під назвою We Have Things To Do, до якої увійдуть твори, написані бенд-лідером, піаністкою Олександрою Ханке.

Олександра Ханке – німецька піаністка родом із Києва. В 2004 році Олександра переїхала до Польщі, де закінчила магістратуру музичної академії в м. Катовіце, клас джазового фортепіано. В 2014 році Олександра переїжджає до Німеччини, де продовжує концертну і педагогічну діяльність. Зокрема, в 2013 і 2017 роках вийшли альбоми, випущені компанією Universal під назвами «To Co Lubię” і «Podróż».

У концерті також візьме участь Богдан Гуменюк – талановитий саксофоніст, композитор, продюсер, педагог і засновник українського музичного лейблу «LabelWhoAble». Він виграв декілька міжнародних конкурсів і розділив сцену з легендарними джазовими музикантами із Західної Європи та США, включаючи Кертіса Фуллера, Беніто Гонзалеса, Джоеля Холмса та П’єра Буссаге (Sam Harris, Jim Doxas) й із багатьма іншими. Нещодавно він записав свій перший альбом у якості лідера в Нью-Йорку з такими всесвітньо відомими музикантами, як Louis Perdomo, John Swana, і Mark Whitfield jr.

Склад:

Олександра Ханке – рояль

Богдан Гуменюк – саксофон, флейта

Христина Кірік – бас

Роман Гуменюк – барабани

Час: 20.00.

Місце: Old Fashioned Bar / 32 (вул. Воздвиженська, 32).

Вартість: 500 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-nich-u-musei.jpg

Подія з нагоди Міжнародного Дня Музеїв «Ніч в музеї. Гоголь»

Микола Гоголь не любив на кордоні показувати свій паспорт і завжди робив цілу виставу з того, що після довгих пошуків знаходив його десь на дні чемодану. Не любив, коли його пізнавали, і на запитання, чи він той самий Гоголь, називав себе то Гогелем, то Гонолем. На всіх відомих портретах Гоголя зображали з чорним, як вороняче крило, волоссям. Насправді ж кажуть, що Гоголь був блондином і дуже любив солодке! Цукор і варення були його найліпшими порадниками у стресових ситуаціях.

Він мріяв стати актором, ще у гімназійному аматорському театрі грав різноманітні ролі, зокрема з великим успіхом виступав у жіночій ролі Простакової з вистави «Недоросток». Пробуючи свої силу у професійному театрі, на прослуховування він прийшов з перев’язаною чорною хусткою щокою – у нього боліли зуби. Його визнали нездарою, та й про великий ніс не забули згадати молодикові, який хотів грати Гамлета! Але ця подія не підірвала його впевненість у собі – він обрав для себе іншу, хоч і більш прозаїчну професію чиновника й удень працював у різних департаментах, а вночі потайки від усіх писав. Писав довго, поки на столі не згорали дві свічки. Сам Микола Гоголь казав, що навряд чи є вища з насолод, ніж насолода творити!

Цього року Миколі Васильовичу виповнилось 210 років, тому ми підготували для вас інтерактивну програму, присвячену видатному письменнику. Студенти театрального коледжу розіграють для вас уривки з творів Гоголя, таких як: «Ніч перед Різдвом», «Ревізор», «Одруження», а також на вас чекатимуть інтерактивні завдання, лотерея і побажання!!!

Друзі, нагадуємо, що вхід на територію Києво-Печерської Лаври, якщо ви йдете на заходи нашого музею, є абсолютно безкоштовним! При вході вам не треба купувати квиток, а сміливо казати, куди і з якою метою ви йдете!

Час: 18.30.

Місце: Музей театрального, музичного та кіномистецтва України (вул. Лаврська, 9).

Вартість: вхід за музейним квитком, реєстрація за тел. 067-870-42-59.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-namu-lektsia-2.jpg

Лекція Мирослави Мудрак «Богомазов – всесвітний модерніст»

У межах виставки «Олександр Богомазов: творча лабораторія» відбудеться «Богомазов – всесвітний модерніст» Мирослави Мудрак, почесної професорки історії мистецтва Університету штату Огайо (США).

Виступаючи за історичне місце українського авангардиста Олександра Богомазова серед таких гігантів модернізму, як Василь Кандинський, лекторка зосередиться на теоретичних працях художника, проливаючи світло на їхнє спільне бачення Нового мистецтва ХХ століття.

Час: 18.00.

Місце: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6).

Вартість: 70 грн, реєстрація.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/02/afisha-kyiv-vivienne-mort.jpg

Концерт Vivienne Mort із вокальним квартетом

Vivienne Mort – український музичний гурт, заснований у 2010 році в Києві вокалісткою, авторкою текстів та музики Даніелою Заюшкіною.

За час свого існування гурт випустив 6 альбомів, останній із яких, «Досвід», названо найкращим українським альбомом 2018 року за версією культурних інтернет-видань Karabas.Live та LiRoom. Тур на підтримку альбому охопив 21 місто України та зібрав повні зали, включаючи аншлаговий концерт у Жовтневому палаці в Києві.

Цієї весни Vivienne Mort презентують особливу програму з вокальним квартетом, яка складається з уже відомих пісень у новій обробці, а також пісень, які прозвучать вперше. Програму з вокальним квартетом буде ексклюзивно презентовано у таких містах: Київ, Львів, Харків, Дніпро та Рівне.

Час: 19.00.

Місце: Костел святого Миколая (вул. Велика Васильківська, 75).

Вартість: від 450 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-canaction.jpg

12-ий Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions

Темою Фестивалю 2019 стане ГРОМАДА – українська назва спільноти, яка є невід’ємною частиною історичного й культурного коду країни та знаходить своє відображення в сучасних суспільних рухах та архітектурних формах.

Розглядаючи середовище існування сьогоднішньої ГРОМАДИ та різні приклади використання терміну «СПІЛЬНОТА» в архітектурі та проектах із міського й регіонального планування по всьому світу, буде досліджено «ГРОМАДУ» як соціальний та просторовий феномен.

Лекції, майстер-класи, виставки, дискусії та кінопокази відбудуться впродовж двох днів Фестивалю CANactions 2019.

Час: 10.00.

Місце: вул. Набережно-Хрещатицька, 14.

Вартість: 125 – 400 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/03/afisha-kyiv-atlas-o.jpg

Гурт [О] презентує альбом

It’s a Kind of Magic, заспівали би класики про дійство, що відбувається на сцені під час виступів [О]. Загадкову, інопланетну енергію чистої любові Оля Чернишова транслює через фотони і протони космічних звуків – електронні секвенції саунд-продюсера Саші Каспрова й дивовижні гармонії Єгора Гавриленка.

[О] – справжня подія на українській музичній сцені. Гурт, який із перших треків позначив свій унікальний почерк. А після вибудував цілий власний Всесвіт. Ключ до нього – новий альбом «Суперінтроверт». Цілісний, концептуальний і багатий на одкровення: приховані символи, образи, алюзії.

Майбутній концерт – важлива точка в кар’єрі [О]. До першого сольного шоу гурт підійшов із великим досвідом фестивальних виступів і безліччю незвичних ідей. Так, за занурення в особливу атмосферу відповідає візуальний артист Zhi Zhi Zhignaviche. А самі учасники [О] обіцяють розширений склад і нову програму, яка включатиме головні хіти гурту: «Мушечки», «Роби Любов», «Хто я», «Пікачу» та інші.

Час: 19.00.

Місце: Atlas (вул. Січових Стрільців, 37-41).

Вартість: 317 – 717 грн.

https://kyiv-online.net/wp-content/uploads/2019/05/afisha-kyiv-musei-sofia-kyivska-vystavla.jpg

Відкриття виставки «Каліграфічні експерименти сестер Лопухіних»

«Каліграфічні експерименти сестер Лопухіних» – це перша персональна виставка робіт сестер Вікторії і Віталіни Лопухіних, що відображає сучасний погляд на історичні почерки, підкреслюючи, наскільки вишуканим і модерним може бути рукописне письмо.

За концепцією виставка буде поділена на два зали.

Основна ідея першого залу – показати різноманітні техніки каліграфії. Літери в техніці «мозаїка» – експериментальні проекти, що по-сучасному переосмислюють історичну спадщину (зокрема мозаїки Софійського собору).

Другий зал розповість про спадщину українських художників ХХ століття, основоположників українського графічного дизайну, орнаменти і графіка букв яких витікає з графіки історичних староукраїнських книг (рукописних і друкованих), а також української геральдичної традиції.

Сестри Лопухіни активні учасниці українських і закордонних виставок та фестивалів, займаються розписом стін та оформленням просторів для фестивалів, також роботи сестер публікувались у закордонних книгах та журналах Hand to Type (Німеччина), The complete guide to hand lettering (США), «Sandu Publishing» (Китай).

Час: 10.00.

Місце: Національний заповідник Софія Київська (вул. Володимирська, 24).

Вартість: вхід за музейним квитком.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.