Четвер, 22 Лютого, 2024
Події

В Гонконзі відбулися бійки в студмістечку, поліція розпорошила сльозогінний газ

У Гонконзі поліція в неділю ввечері, 17 листопада, затримала десятки протестувальників з числа студентів Політехнічного університету.

Про це повідомляє South China Morning Post.

Повідомляється, що зараз на території вузу залишаються сотні учасників заворушень, незважаючи на вимогу поліції розійтися. Правоохоронці перекрили прилеглі до кампусу вулиці і блокують усі входи і виходи з університетського містечка. Для переговорів прибули семеро депутатів Законодавчого ради від продемократичної опозиції.

Протестувальники в масках, захисних касках та протигазах закидали поліцейських цеглою, пляшками із запальною сумішшю, обстрілювали їх із саморобних катапульт і луків. Одному офіцеру стріла вп’ялася в ногу.

Крім того, активісти підпалили поліцейський фургон і пішохідний міст біля в’їзду в автомобільний тунель “Крос-харбор” під протокою Вікторія.В даний час поліцейські продовжують операції по розгону протестувальників, не тільки біля університету, але і в цілому ряді інших районів у материковій частині міста, де відзначені вилазки радикалів. Поліцейські застосовують сльозогінний газ і спецгрузовики з водометами.

Залишити відповідь