Субота, 2 Березня, 2024
Події

Супутник помітив нове будівництво на військовому заводі у Північній Кореї

На одному з супутникових знімків показаний завод March 16 Factory поблизу Пхеньяна, де КНДР виробляє вантажівки, які використовуються як мобільні пускові установки для ракет далекого радіусу дії

Про це повідомляє АР.

Супутникові знімки заводу, на якому Північна Корея виготовляє військове обладнання для запуску ракет дальнього радіусу дії, зафіксували будівництво невідомого поки об’єкту.

Як зазначається, публікація декількох знімків компанії Planet Labs (штаб-квартира в Сан-Франциско) була зроблена на тлі побоювань з приводу того, що КНДР може здійснити новий ракетний запуск, домагаючись поступок на призупинених переговорах з США про денуклеаризацію Корейського півострова.

На одному з супутникових знімків від 19 грудня показаний завод March 16 Factory поблизу Пхеньяна, де Північна Корея виробляє вантажівки, які використовуються як мобільні пускові установки для ракет далекого радіусу дії.

Директор програми з нерозповсюдження в Східній Азії Міддлберійского інституту (Монтерей, Каліфорнія) Джеффрі Льюїс написав у Twitter, що йдеться, очевидно, про розширення зазначеного виробничого об’єкта, що було б «важливою новиною».

Раніше цього місяця КНДР провела два великих випробування на полігоні для запуску ракет великої дальності та випробування ракетних двигунів на північному заході країни. На інших знімках Planet Labs показаний цей полігон до і після випробування 7 грудня.

Залишити відповідь