Субота, 4 Квітня, 2020
Кіно

5 січня в Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення премії “Золотий глобус 2020”

В цьому році на премію подавався і український фільм “Додому” режисера Нарімана Алієва. На жаль, в так званий шорт-лист премії він так і не увійшов.

“Золотий глобус 2020”: повний список лауреатів

Кращий фільм (драма):

  • “Ірландец” (ірландець)
  • “Шлюбна історія” (Marriage Story)
  • “1917« – переможець
  • “Джокер” (Joker)
  • “Маленькі жінки” (Little Women)

Кращий фільм на іноземній мові:

  • “Прощання” (The Farewell)
  • “Біль і слава” (Pain and Glory)
  • “Портрет дівчини в вогні” (Portrait of a Lady on Fire)
  • “Паразити” (Parasite) – переможець
  • “Знедолені” (Les Miserables)

Кращий сценарій:

  • Ноа Баумбах ( “Шлюбна історія”)
  • Пон Джун Хо і Хан Джі Вон ( “Паразити”)
  • Ентоні Маккартен ( “Два Папи”)
  • Квентін Тарантіно ( “Одного разу в Голлівуді”) – переможець
  • Стівен Заіллян ( “Ірландець”)

Кращий режисер:

  • Пон Джун Хо ( “Паразити (Parasite)
  • Сем Мендез ( “1917«) – переможець
  • Тодд Філліпс ( “Джокер” Joker)
  • Мартін Скорсезе (ірландець)
  • Квентін Тарантіно ( “Одного разу в Голлівуді” (Once Upon a Time in Hollywood)

Найкраща пісня:

  • Гарні Привиди (“Кошки”)
  • (I’M Gonna) Love Me Again ( “Рокетмен”) – переможець
  • Into the Unknown ( “холодне серце 2”)
  • Spirit ( “Король Лев”)
  • Stand up (“Гарріет” (Harriet)

Краща музика до фільму:

  • Daniel Pemberton ( “Сирота Бруклін”) (Motherless Brooklyn)
  • Alexandre Desplat ( “Маленькі жінки”) (Little Women)
  • Hildur Guðnadottir ( “Джокер”) (Joker) – переможець
  • Томас Ньюман (1917)
  • Randy Newman ( “Шлюбна історія”) (Marriage Story)

Кращий анімаційний фільм:

  • “Холодне серце 2” (Frozen II)
  • “Як приручити дракона 3: Прихований світ” (How to Train Your Dragon: The Hidden World)
  • “Містер Лінк: загублена ланка еволюції” (Missing Link) – переможець
  • “Історія іграшок 4” (Toy Story 4)
  • “Король Лев” (The Lion King)

Кращий фільм (комедія або мюзикл):

  • “Одного разу в Голлівуді” (Once Upon a Time in Hollywood) – переможець
  • “Кролик Джоджо” (Jojo Rabbit)
  • “Дістати ножі” (Knives Out)
  • “Рокетмэн” (Rocketman)
  • “Мене звуть Долемайт” (Dolemite Is My Name)

Краща чоловіча роль (драма):

  • Крістіан Бейл ( “Форд проти Феррарі”)
  • Антоніо Бандерас ( “Біль і слава”)
  • Адам Драйвер ( “Шлюбна історія”)
  • Хоакін Фенікс ( “Джокер”) – переможець
  • Джонатан Прайс ( “Два Папи”)

Краща жіноча роль (драма):

  • Синтія Еріво ( “Гаррієт”)
  • Скарлетт Йоханссон ( “Шлюбна історія”)
  • Сірша Ронан ( “Маленькі жінки”)
  • Шарліз Терон ( “Секс-бомба”)
  • Рене Зеллвегер ( “Джуді”) – переможець

Краща чоловіча роль другого плану:

  • Том Хенкс ( “Прекрасний день по сусідству”)
  • Ентоні Хопкінс ( “Два Папи”)
  • Аль Пачино ( “Ірландець”)
  • Джо Песі (ірландський)
  • Бред Пітт ( “Одного разу в Голлівуді”) – переможець

Краща жіноча роль другого плану:

  • Кеті Бейтс ( “Річард Джуелл”)
  • Аннетт Бенінг (Звіт)
  • Лора Дерн ( “Шлюбна історія”) – переможець
  • Денніфер Лопес ( “Стриптизерши”)
  • Марго Роббі ( “Секс-бомба”)

Краща чоловіча роль (комедія або мюзикл):

  • Деніел Крейг ( “Дістати ножі”)
  • Роман Гріффін Девіс ( “Кролик Джоджо”)
  • Леонардо Ді Капріо ( “Одного разу в Голлівуді”)
  • Терон Егертон ( “Рокетмен”) – переможець
  • Едді Мерфі ( “Мене звуть Долеймайт”)

Краща жіноча роль (комедія або мюзикл):

  • Аквафін ( “Прощання” (The Farewell) – переможець
  • Ана де Армас ( “Дістати ножі”)
  • Кейт Бланшетт (Куди ти пропала, Бернадетт? “)
  • Біан Фельдштейн ( “Освіта”) (Booksmart)
  • Емма Томпсон ( “Пізня ніч” (Late Night)

Найкращий серіал (драма):

  • “Велика маленька брехня” (Big Little Lies)
  • “Корона” (Корона)
  • “Вбиваючи Єву” (Killing Eve)
  • “Ранкове шоу” (The Morning Show)
  • “Спадкоємці” (Succession) – переможець

Найкращий серіал (комедія або мюзикл):

  • “Баррі” (Barry)
  • “Флібег” (Fleabag) – переможець
  • “Метод Комінскі” (The Kominsky Method)
  • “Дивовижна місіс Мейзел” (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • “Політик” (Політик)

Краща чоловіча роль в серіалі (комедія або мюзикл):

  • Майкл Дуглас ( “Метод Комінскі”) (The Kominsky Method)
  • Білл Хейдер ( “Баррі”) (Barry)
  • Бен Платт ( “Політик”) (The Politician)
  • Пол Радд ( “Жити з собою”) (Living with Yourself)
  • Рамі Юссеф ( “Рамі”) (Ramy) – переможець

Краща жіноча роль в серіалі (комедія або мюзикл):

  • Крістіна Епплгейт ( “Мертвий для мене”) (Dead to Me)
  • Рейчел Броснахен ( “Дивовижна місіс Мейзел”) (The Marvelous Mrs. Maisel)
  • Кірстен Данст ( “Як стати Богом в центральній Флориді”) (On Becoming a God in Central Florida)
  • Наташа Лиони ( “Матрьошка”) (Russian Doll)
  • Фібі Уоллер-Брідж ( “Флібег”) (Fleabag) – переможець

Краща чоловіча роль в серіалі (драма):

  • Брайан Кокс ( “Спадкоємці”) (Succession) – переможець
  • Кіт Герінґтон ( “Гра престолів”) (Game of Thrones)
  • Рамі Малек ( “Містер Робот”) (Mr. Robot)
  • Тобайас Мензіс ( “Корона”) (The Crown)
  • Біллі Портер (Pose)

Краща жіноча роль в серіалі (драма):

  • Дженніфер Еністон ( “Ранкове шоу”) (The Morning Show)
  • Олівія Колман “Корона” (The Crown) – переможець
  • Джоді Комер ( “Вбиваючи Єву”) (Killing Eve)
  • Ніколь Кідман ( “Велика маленька брехня” (Big Little Lies)
  • Різ Уізерспун ( “Велика маленька брехня” (Big Little Lies)

Кращий актор в міні-серіалі або телефільмі:

  • Рассел Кроу ( “Найгучніший голос”)

Краща актриса в міні-серіалі або телефільмі:

  • Мішель Вільямс ( “Фоссі / Вердон”)

Кращий актор другого плану в телесеріалі, міні-серіалі або телефільмі:

  • Стеллан Скарсгард ( “Чорнобиль”)

Краща актриса другого плану в телесеріалі, міні-серіалі або телефільмі:

  • Патрісія Аркетт (“Прикидайтесь”).

Залишити відповідь

twenty − fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.