Середа, 28 Лютого, 2024
Політика

Верховний суд повернув Трубі його позов до Президента

Верховний суд повернув ексдиректору Державного бюро розслідувань Роману Трубі його позов до президента щодо визнання протиправним Указу про його звільнення.

Про це повідомляється у постанові, яку ухвалила 30 січня поточного року суддя Касаційного адміністративного суду у складі ВС Ольга Кашпур.

“Позовну заяву ОСОБА_1, подану адвокатом Медведем Василем Осиповичем, до Президента України Зеленського Володимира Олександровича, Державного бюро розслідувань про визнання протиправним і нечинним указу, визнання протиправним і скасування наказу, поновлення на роботі повернути позивачеві з усіма доданими до неї документами”, – йдеться у резолютивній частині постанови.

У документі зазначається, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

У постанові вказано, що ВС відмовився розглядати позов Труби через “порушення правила об`єднання позовних вимог”.

“За змістом позову ОСОБА_1 об’єднано позовні вимоги як до Президента України, які з урахуванням вимог дотримання інстанційної підсудності, визначеної статтею 22 КАС України, підсудні Верховному суду як суду першої інстанції, так і до Державного бюро розслідувань, що підсудні Окружному адміністративному суду міста Києва”, – вказав ВС.

Залишити відповідь