Середа, 28 Липня, 2021
novyny.org@gmail.com
Події

Адміністрація Трампа знову затримує військові програми для України

Білий дім затримує схвалення щонайменше шести комерційних замовлень України американським компаніям на постачання зброї та боєприпасів.

Про це повідомляє ресурс BuzzFeed, передає Інтерфакс-Україна.

“Адміністрація Трампа наразі утримується від схвалення щонайменше шести комерційних замовлень на озброєння і боєприпаси від американських компаній в Україну на загальну суму близько $30 млн за відомостями трьох нинішніх українських чиновників і колишнього високопоставленого чиновника США, які безпосередньо інформовані про продаж”, – ідеться в статті, опублікованій на сайті BuzzFeed у четвер.

Усі четверо чиновників заявили, що п’ять очікуваних продажів було відкладено приблизно на рік, а один – на більше ніж рік. Також вони зазначили, що не змогли отримати жодної відповіді від адміністрації Трампа про те, чому угоди, на схвалення яких зазвичай потрібно близько двох місяців і ліцензія Держдепартаменту, не отримали схвалення.

“Для українців було б розумним шукати інші джерела”, в яких купувати озброєння і боєприпаси, цитує видання американського чиновника, котрий сказав, що розпитував високопоставлених чиновників Білого дому та Держдепаратменту з цього питання.

Посольство США в Києві відмовилося коментувати питання, Білий дім, Державний департамент і державний концерн “Укроборонпром” не відповіли на запити про коментарі.

“Двоє українських чиновників, які говорили з Buzz Feed News, вважають, що затримання можуть бути пов’язані з китайською спробою купити стратегічну українську аерокосмічну компанію, яку США намагалися заблокувати, підвищуючи ймовірність того, що Київ може бути втягнутим у гру сил між Пекіном і Вашингтоном”, – наголошується в статті.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.