Неділя, 3 Березня, 2024
Суспільство

Симптомів коронавірусу COVID-19 у евакуйованих з Китаю українців не виявлено

Симптомів коронавірусу COVID-19 у евакуйованих з Китаю українців та іноземців, які проходять обсервацію у медичному центрі в Нових Санжарах на Полтавщині, станом на ранок не виявлено.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль.

«Результати ранішнього медичного обстеження є позитивними. В жодної особи, яка перебуває в обсервації, не виявлено ознак захворювання. Вони проходять обстеження двічі на день. Також епідеміологи будуть брати зразки крові на обстеження. Як ви знаєте, в Україні з’явилась тест-система. Зразки будуть направлені до київської лабораторії. Надалі кожні три дні будуть відбуватись обстеження», – зазначив чиновник.

За словами Коваля, українці та іноземці, які проходять обсервацію, не потребують продуктів харчування і забезпечені усім необхідним.

Як заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов, евакуйовані з Китаю та обслуговуючий персонал санаторію в Нових Санжарах Полтавської області раз на три дні проходитимуть вірусологічні дослідження. За його словами, сьогодні візьмуть зразки на дослідження і надалі їх братимуть щокожні три дні.

«Їх здаватимуть не лише евакуйовані, а й ті, перебувають поруч – і охорона, і решта. Інформацію будемо надавати по мірі отримання результату», – додав Данілов.

Залишити відповідь