Середа, 1 Квітня, 2020
Суспільство

Мешканці Нових Санжар засудили насильство у своєму селищі

Мешканці селища Нові Санжари, де сталися заворушення під час прибуття евакуйованих з Китаю українців, засудили насильницькі дії та інші дикунські форми протесту, які мали місце у селищі. 

Про це повідомляє ТСН.

Відповідальність за насильство вони покладають на невідомих приїжджих, котрі й спровокували заворушення. Зокрема, наразі немає відповіді на питання, хто приніс та підпалив на місці шини.

Люди зізнаються, що їм дуже соромно за те, в якому світлі Нові Санжари побачив увесь світ.

“Ми – нормальні українці, ми не середньовічні варвари. Просто люди не були інформовані”, – кажуть вони.

Протягом минулого дня у містечку двічі відбулися збори жителів. Спершу з людьми спілкувався відомий лікар-педіатр Євген Комаровський, потім відбулася розмова представників місцевої громади з православним духовенством. Головною претензією жителів був брак комунікації – люди обурені тим, що влада не попередила про розміщення евакуйованих осіб на карантин на території їхнього містечка.

Також новосанжарці просто злякалися великої кількості військової техніки та силовиків, яких нагнали забезпечити супровід і розміщення осіб, яких вивезли з Китаю.

Не визнає своєї відповідальності й Володимир Сіренко, якому інкримінують напад автомобілем на бійців Нацгвардії.

“Я ні на кого не збирався наїздити – що я, зовсім вже?” – прокоментував чоловік, якому суд визначив запобіжним заходом домашній арешт. 

Залишити відповідь

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.