Четвер, 29 Лютого, 2024
Події

В Іспанії заарештували 89 осіб за контрабанду мігрантів і наркотиків

Іспанська поліція заарештувала 89 осіб, підозрюваних у приналежності до злочинного угруповання, яке займалося контрабандою мігрантів і гашишу з Північної Африки в Іспанію.

Про це повідомляє AP.

Цивільна гвардія заявила в суботу, що контрабандна мережа нібито використовувала швидкісні катери для перевезення людей і наркотиків через Гібралтарську протоку з Сеути, іспанського анклаву в Північній Африці.

Національне правоохоронне агентство повідомило, що слідчі знайшли докази того, що 11 швидкісних катерів перевезли в цілому 269 осіб і більше 10 000 кілограмів гашишу. Мережа  використовувала радіолокаційні системи та спостережні пункти на узбережжі, щоб уникнути виявлення.

За повідомленнями поліції, мігранти утримувалися торговцями людьми в Іспанії до тих пір, поки їх сім’ї не виплачували 5000 євро.

Цивільна гвардія не повідомила, коли були зроблені 89 арештів. Зазначається, що ще 39 осіб перебувають під слідством у цій справі.

Поліцейське відомство заявило, що його співробітники в ході розслідування конфіскували більше 10 тонн гашишу, 26 човнів, 29 транспортних засобів, 250 000 євро готівкою і 12 одиниць вогнепальної зброї.

Залишити відповідь