Неділя, 3 Березня, 2024
Суспільство

Ветерани АТО виштовхали Сергія Сивоху з прес-конференції стосовно Національної платформи примирення та єдності-Відео

Сьогодні, у четвер 12 березня, на презентації “Національної платформи примирення і єдності”, яку в Києві проводив радник глави РНБО Сергій Сивохо у КВЦ Парковий,відбулися сутички.

Відео з місця подій було опубліковано на YouTube каналі “Національного Корпусу”.

У соціальних мережах з’явилося повідомлення, що представники Нацкорпусу пікетують комплекс “Парковий”, де сьогодні радник секретаря РНБО Сергій Сивохо проводив прес-конференцію стосовно Національної платформи примирення та єдності.

“Ми вважаємо категорично неприпустимим проведення подібних заходів. Сивохо – сепаратист і ватник, який називає агресію Росії “внутрішньоукраїнським конфліктом”. Організовуючи подібні “платформи миру”, він лише розповсюджує кремлівську пропаганду і зіштовхує українців лобами. На Україну напала Росія, а не Донбас. Нам нема чого ділити з жителями Донбасу, ми – один народ. Наш ворог – Путін”,- повідомили представники прес-служби “Нацкорпусу”.

Приблизно чеерез пів години після початку заходу представник полку “Азов” Сергій Тамарін з місця звернувся до Сивохи, звинувативши його у здачі українських інтересів і зраді. Задавши питання, чому Сівохо називає війну з Росією «внутрішнім конфліктом»? Чому він жодного разу не згадав у своїй промові про напад Росії на Україну?

Після декількох хвилин перепалки ведучий оголосив про завершення заходу.

В результаті Сивохо покинув зал, представники “Нацкорпусу” пішли за ним. У холі його штовхнули і радник секретаря РНБО впав.

Пізніше, Сергій Сивохо в фейсбуці прокоментував цей інцендент.

“Деяким світ не потрібен. Воні хочуть війни. Тому що, війна – це бізнес і великі гроші. Вони зірвали презентацію, але не зупинять наш рух до миру. Ми продовжуємо нашу роботу і наш діалог”, – написав він.

Залишити відповідь