П’ятниця, 3 Квітня, 2020
Суспільство

В Україні вводиться режим надзвичайної ситуації на всій території

Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів. Усі карантинні обмеження продовжені на 30 днів до 24 квітня.

За відповідне рішення проголосував Кабінет Міністрів України на черговому засіданні.

“Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві”, – зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Прем’єр – міністр України Денис Шмигаль зазначив, що додатково до цього рішення Кабмін постановив: належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів; залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби; усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;  надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

В свою чергу, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що до 24 квітня Єдина системи цивільного захисту переходить у режим надзвичайної ситуації.

“Ми пропонуємо ввести рішенням Уряду режим надзвичайної ситуації по всій державі. Пропонується призначити заступника міністра охорони здоров’я України, головного санітарного лікаря керівником робіт з ліквідації надзвичайної санітарно – біологічної ситуації в Україні природного характеру державного рівня. Реалізація цього проекту не потребує додаткових витрат, а перш за все, потребує стабілізації державного фонду”, – сказав Арсен Аваков.

Залишити відповідь

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.