Четвер, 22 Лютого, 2024
Події

У Дубліні роботи допомагатимуть медсестрам виконувати адміністративні обов’язки

В університетській лікарні Mater Misericordiae у Дубліні роботи допомагатимуть медсестрам виконувати повсякденні адміністративні обов’язки, щоб у персоналу з’явилося більше вільного часу на пацієнтів під час пандемії коронавірусу.

Про це повідомляє Daily Mail.

“Враховуючи те, що медсестри витрачають близько 30% свого дня на адміністративні завдання, останні кілька місяців я розглядала способи створення програмного робота, як частини нашої щоденної роботи. Зараз, коли розгортається пандемія Covid-19, дуже важливо, щоб весь персонал, який безпосередньо працює з хворими, був максимально вільний, щоб провести час з пацієнтами і боротися з цим спалахом, а не сидіти за комп’ютерами”, – сказала помічник директора з профілактики та контролю інфекцій у лікарні Джінсі Джеррі.

За її словами, швидка діагностика і подальша ізоляція мають таке ж важливе значення в запобіганні поширенню Covid-19, як і соціальне дистанціювання.

“Ми впевнені, що реалізований нами проєкт допоможе пом’якшити величезне навантаження, яке цей спалах робить на медичні організації – не тільки в нашій лікарні, а й по всій Ірландії”, – додала Джеррі.

Як зазначається, розробником програмного забезпечення є компанія UiPath.

Роботи також прискорять процес аналізу і передачі результатів тестів Covid-19 пацієнтам і організаціям по всьому світу.

Залишити відповідь