П’ятниця, 29 Травня, 2020
Цікаве

Карантин в Україні: Провайдери зафіксували зростання інтернет трафіку

Working at home with laptop woman writing a blog. Female hands on the keyboard.

Карантин переорієнтував майже всі сфери життєдіяльності людства. В цих умовах , люди перейшли на віддалену роботу та стали більше користуватись інтернетом. А це означає збільшення навантаження на мережі телекомунікаційних операторів.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

“За словами представників українських точок обміну трафіком, вони збільшують пропускну здатність каналів за запитом провайдерів. І потенціал ще не вичерпаний”,- йдеться у повідомленні.

Компанія Huawei поділилася даними щодо динаміки інтернет-трафіку у період карантину. Найбільш вражені держави (Китай, Італія, Іспанія, Німеччина, Велика Британія, Франція) відчули помітне зростання у обсягах фіксованого трафіку:
🔘 Іспанія – збільшення трафіку майже на 40%
🔘 Італія – більше 70% при значному зосередженні на онлайн-іграх
🔘 Німеччина – незначне зростання у 16%
🔘 Британія – 20-30 % приросту
🔘 Китай – 70% і більше

Спеціалісти відзначали зменшення швидкості у кінцевих абонентів зі зростанням попиту на Netflix, онлайн-ігри і YouTube в період карантину.

Тому найбільші стрімінгові платформи знизили якість потокового відео, щоб уникнути погіршення пропускної здатності мереж та попередити неможливість їх використання на території ЄС під час карантину.

Netflix оптимізував усі формати сервісів, що надаються, з метою заощадження пропускної здатності мереж до 25%.

YouTube оголосив, що послуга відеохостингу буде надаватись із застосовуванням стандартної якості за замовчанням для всіх користувачів у Європі протягом 30 наступних днів.

Залишити відповідь

fifteen + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.