Середа, 8 Грудня, 2021
novyny.org@gmail.com
Політика

Разумков: Рада не буде пів року розглядати 16 тисяч “банківських” поправок

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що внесення депутатами понад 16 тисяч поправок до законопроєкту №2571-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності» спрямоване на блокування роботи парламенту.

Про це повідомив спікер під час брифінгу після наради з керівниками депутатських фракцій і груп.

«Такого ще нікого не було: 16 тисяч поправок ми ще не отримували ніколи. Я вважаю, що це спрямовано на те, щоби заблокувати роботу парламенту, тому що на їх розгляд може знадобитися більш як півроку, враховуючи коронавірус і йдучи за всіма поправками. І на це парламент не піде. Тому що ми розуміємо всі ті виклики, які сьогодні стоять перед Верховною Радою», – наголосив Разумков.

Водночас він зазначив, що поки не може сказати, коли розпочнеться розгляд законопроєкту, бо на сьогодні ще не сформована таблиця.

«Тому вони повинні це підготувати, сформувати саму таблицю, після цього вони повинні будуть пройтися по поправках і визначитися, які враховуються, а які – ні. І лише після цього цей документ можна буде розглядати в залі Верховної Ради. Думаю, на це піде небагато часу», – зазначив Голова ВР.

Після цього спікер розглядає можливість проведення консультацій із депутатськими фракціями і групами щодо розгляду поправок під час пленарного засідання парламенту.

«Ми будемо дивитися, що буде враховано з цих поправок, тому що враховані поправки дуже рідко ставляться на підтвердження і, таким чином, також знімаються. Затягувати цей процес також ніхто не збирається – ні комітет, ані фракції та групи, навіть ті, які подавали ці пропозиції», – уточнив він.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.